İlçemiz Aslanpaşa ve Tufanpaşa Mahallesinde bulunan ve Mülkiyeti Belediyemize ait taşınmazların 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45.Maddesine göre 27.08.2019 tarihinde saat 16.00 da açık arttırma suretiyle kiralaması yapılacaktır.

İhale Eki için tıklayınız

Devamı...

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Devamı...

2019 YILI CANLI HAYVAN KG FİYATI

Belediyemiz 2019 yılı Kurban bayramı canlı hayvan kg fiyatı; büyük baş 20 TL, küçük baş (koyun,keçi) 23 TL olarak belirlenmiştir.

Devamı...

İHALE İLANI

İHALE İLANI KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI 1-İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 10 adet taşımaz 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif...

Devamı...

KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI GÖREVDE YÜKSELME SINAVI DUYURUSU

İLAN EKİ

Devamı...

Atatürk Parkı Tekrardan Pırıl Pırıl

Atatürk Parkı Tekrardan Pırıl Pırıl

Belediyemiz  yaz aylarında vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Atatürk Parkı'nda  temizlik,ilaçlama, çiçek dikimi, kuruyan bitkilerin yenilenmesi başta olmak üzere sağlıklaştırma  çalışmasını tamamladı.

Kozan genelinde park ve bahçe çalışmalarına hız veren Belediye Şantiye Ekiplerimiz, Park ve Bahçeler ve Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz  ilçenin en büyük ve en işlek parklarından biri olan Atatürk Parkı'nda geniş kapsamlı temizlik, bakım ve onarım çalışması yaparak parkı yaza hazır hale getirdi. Parkın içinden geçen Kilgen Çayı'nın zemininde oluşan çamur temizlenerek, dere yatağı üzerinde bulunan duvarlar yıkandı.  Ayrıca havanın ısınması ile birlikte, yaz aylarında vatandaşların şikâyet ettiği sinek ve haşere üremesine engel olmak amacıyla, çay yatağında ve ligustrum ağaçlarında ilaçlama yapıldı.

 Çalışmaları değerlendiren Başkanımız  Kazım Özgan, yaşanılabilir bir Kozan için nerede kalmıştık diyerek hizmet üretme çabası içinde olduklarını söyledi. Başkan Özgan, "Vatandaşlarımızın taleplerini esas alarak çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Atatürk Parkı'da muhtelif bakım çalışmalarına müteakip, parkımızda dere yatağında yapılan temizliği ile su bisikletleri de Park ve Bahçeler ekiplerimiz tarafından bakımları yapılarak vatandaşlarımızın hizmetine sunmak üzere parkımıza indirildi. Yine parkımız içerinde bulunan büyük oyun gurubu zemininde bulunan kauçuklarıda bozulmuş durumda olup, değiştirilmesi için çalışma başlatacağız. Asil Kozan Halkımız hizmetin en güzeine layıktır" dedi.

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 291 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 13.05.2019