Tufanpaşa Mh. 94 Ada, 5 ve 57 Parsel Uygulama İmar Planı İlanı

İLAN

Devamı...

İlçemiz Aslanpaşa ve Tufanpaşa Mahallesinde bulunan ve Mülkiyeti Belediyemize ait taşınmazların 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45.Maddesine göre 27.08.2019 tarihinde saat 16.00 da açık arttırma suretiyle kiralaması yapılacaktır.

İhale Eki için tıklayınız

Devamı...

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Devamı...

2019 YILI CANLI HAYVAN KG FİYATI

Belediyemiz 2019 yılı Kurban bayramı canlı hayvan kg fiyatı; büyük baş 20 TL, küçük baş (koyun,keçi) 23 TL olarak belirlenmiştir.

Devamı...

İHALE İLANI

İHALE İLANI KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI 1-İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 10 adet taşımaz 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif...

Devamı...

KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI GÖREVDE YÜKSELME SINAVI DUYURUSU

İLAN EKİ

Devamı...

Başkan Özgan; “Kozan Evimiz Gibi Tertemiz”

Başkan Özgan; “Kozan Evimiz Gibi Tertemiz”

Kozan Belediye Başkanı Mimar Kazım Özgan'ın talimatları doğrultusunda çalışmalarını sürdüren Kozan Belediyesi Temizlik Hizmetleri Müdürlüğü tarafından şehrin muhtelif noktalarına yeni çöp konteynırları eskileri ile değiştirildi.

Başkan Özgan'ın talimatları ile belediye temizlik hizmetleri müdürlüğü tarafından vatandaşların talepleri doğrultusunda mahalle ve ara sokaklarda ihtiyaç duyulan noktalara yeni çöp konteynırları bırakılırken Temizlik Hizmetleri Müdürü Mesut Işık'ın da önderliğinde kirlenmiş olan çöp konteynırları da yeniden yıkanarak sıcak yaz havasında kötü kokuların da önüne geçiliyor. Öte yandan gece geç saatlere kadar mesaisini sürdüren temizlik hizmetleri personelleri tarafından cadde ve ara sokaklarda tam otomatik makinalı temizlik araçları ile yol temizlik çalışması da sürdürülüyor.

Belediye Başkanı Mimar Kazım Özgan; "Kozan evimiz gibi tertemiz olacak düsturuyla personel arkadaşlarımız çalışmalarını sürdürüyorlar. Vatandaşlarımızın istek ve talepleri doğrultusunda ihtiyaç duyulan noktalara imkanlarımız ölçüsünde yeni çöp konteynırlarımızı bırakırken sıcak yaz havasında özellikle kötü kokuların önüne geçmek için kirlenen çöp konteynırlarının da yıkama işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Bir belediyenin asli görevi olan temizlik hizmetini en iyi şekilde yerine getirebilmek için elimizden gelen tüm çaba ve gayreti gösteriyoruz. Yani Kozan'ın tüm bütün cadde ve sokakları bizim evimiz gibidir. O yüzden evimizi temiz tutmalıyız" dedi. 

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 188 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 16.08.2019