İlçemiz Aslanpaşa ve Tufanpaşa Mahallesinde bulunan ve Mülkiyeti Belediyemize ait taşınmazların 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45.Maddesine göre 27.08.2019 tarihinde saat 16.00 da açık arttırma suretiyle kiralaması yapılacaktır.

İhale Eki için tıklayınız

Devamı...

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Devamı...

2019 YILI CANLI HAYVAN KG FİYATI

Belediyemiz 2019 yılı Kurban bayramı canlı hayvan kg fiyatı; büyük baş 20 TL, küçük baş (koyun,keçi) 23 TL olarak belirlenmiştir.

Devamı...

İHALE İLANI

İHALE İLANI KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI 1-İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 10 adet taşımaz 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif...

Devamı...

KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI GÖREVDE YÜKSELME SINAVI DUYURUSU

İLAN EKİ

Devamı...

Başkanımız, Halkımız İçin Çalışıyoruz Dedi

Başkanımız, Halkımız İçin Çalışıyoruz Dedi

Belediyemiz atıl durumda olan parkları yenileme çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda Çanaklı Mahallesi Çevre Yolu üzerinde bulunan Rauf Denktaş Parkı komple yenilendi.

Belediyemiz Şantiye Şefliği ve Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin yürüttüğü çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanımız Musa Öztürk, parkın 10 gün içerisinde tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunulacağını kaydetti.

VATANDAŞLARIMIZ BURANIN ESKİDEN NE HALDE OLDUĞUNU ÇOK İYİ BİLİR

Başkanımız, "Bugün son derece mutluyum bilhassa mahalleli adına. Üç bin metrekare alana sahip olan ve içerisinde büyük bir oyun gurubu, fitness aletleri, üç kollu basket potaları, kamelyalar, kafeterya, bay ve bayan tuvaletleri, muhtarlık binası, çeşme ve çocuk emzirme odaları olan parkımızı Çanaklı Mahallemize kazandırmanın mutluluğu içerisindeyim. Bugün biz varsak yarın biz yoğuz. Bu park kendilerin parkı burada ikamet eden vatandaşlarımız buranın eskiden ne halde olduğunu çok iyi bilir. Burasını madde bağımlılarının elinden kurtarıp vatandaşın hizmetine sunuyoruz. Biz yaptık koruyacak olan onlardır. Yapmakla bitmiyor. Aynı zaman korumak gerekir. Sahip çıkacak olanda kendileridir. Biz netice olarak ikinci kabemiz doğduğumuz yer diyoruz. İkinci kabemize de hizmet etmek olmazsa olmazımızdır. Şimdiden Kozan'ımıza hayırlı olsun" Dedi.

BAŞKANIMIZDAN, SAYGILI'YA TEŞEKKÜR

Kozan'ın yetiştirdiği değerlerden olan Prof. Dr. Hikmet Saygılı'nın park içerisinde yaptırmış olduğu çeşmeye de değinen Başkanımız, "Emekli ziraat profesörü Hikmet Saygılı abimizin yapmış olduğu hayırseverlik örnek olacak bir çalışmadır. Burada ki çeşme gibi üç parkımıza yapılan çeşmeyi de kendisi yaptırmıştır. Kendinse teşekkür ediyoruz. Hikmet abimiz gibi duyarlı vatandaşların çoğalmasını istiyoruz." Diye konuştu.

Başkanımız, sözlerinin sonunda Rauf Denktaş Parkı'nın yapımından sonra ise Gaziköyü'ne geçileceğinin müjdesini verdi.  

Galeri
Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 255 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 15.01.2019