2017-2018 Yılı Asansör periyodik kontrol protokolümüz hakkında duyuru

2017-2018 Yılı Asansör periyodik kontrol protokolümüz Şubat ayı içerisinde sona erecek olup, yeni protokol için teklifler 20 Şubat'a kadar alınacaktır. Teklifler Şubat ayının son haftası değerlendirilip netleştirilecektir.

Devamı...

Belediyemiz Kamışobası Camisine Parke Döşüyor

Belediyemiz Kamışobası Camisine Parke Döşüyor

Başkan Musa Öztürk'ün ibadethanelere desteği sürüyor. 

Belediyemizin parke çalışmaları Kamışobası Köyünde devam ediyor. İlçe merkezindeki parke hizmetlerine ara vermeden devam eden ekipler köylerde de belirlenen noktalara parke döşüyor. 

Belediye Başkanımız Musa Öztürk'ün talimatı ile Şantiye Şefliği ekipleri tarafından Kamışobası Camisinin bahçesine 550 metrekare parke ve bordür taşı döşeniyor. 10 kişilik ekibin dün başladığı çalışmaların 2 gün içerisinde tamamlanması bekleniyor. Ekipler ayrıca cami bahçesinin çevre düzenlemesini de tamamlayacaklar. 

Cami cemaatinden gelen istek üzerine parke çalışmalarına başladıklarını belirten Başkanımız Musa Öztürk; "Belediye olarak kısıtlı imkanlarımıza rağmen camilerimizden ve okullarımızdan gelen istekleri hızlı bir şekilde hayata geçirmeye gayret ediyoruz. Geçtiğimiz yıl Fidaonoğlu Camisi, Güzel Cami ve Gaziköyü Camisinin parke kaplamasını yapmış, çevre düzenlemesini tamamlamıştık. Kamışobası'ndaki hizmetlerimizin cami cemaatimize ve köy sakinlerimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Cemaatimiz, ekiplerimizin gayreti sayesinde toz ve çamurdan kurtulmuş olacaklar." dedi. 

Belediye Başkan Yardımcımız Cengiz Yeşiloğlu, Şantiye Şefliğinin Kamışobası Köyündeki çalışmalarını yakından takip ediyor.

Galeri
Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 444 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 31.01.2018