İlçemiz Aslanpaşa ve Tufanpaşa Mahallesinde bulunan ve Mülkiyeti Belediyemize ait taşınmazların 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45.Maddesine göre 27.08.2019 tarihinde saat 16.00 da açık arttırma suretiyle kiralaması yapılacaktır.

İhale Eki için tıklayınız

Devamı...

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Devamı...

2019 YILI CANLI HAYVAN KG FİYATI

Belediyemiz 2019 yılı Kurban bayramı canlı hayvan kg fiyatı; büyük baş 20 TL, küçük baş (koyun,keçi) 23 TL olarak belirlenmiştir.

Devamı...

İHALE İLANI

İHALE İLANI KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI 1-İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 10 adet taşımaz 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif...

Devamı...

KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI GÖREVDE YÜKSELME SINAVI DUYURUSU

İLAN EKİ

Devamı...

Belediyemizden yabani ot temizliği

Belediyemizden yabani ot temizliği

Belediyemiz  Park ve Bahçeler müdürlüğü ekipleri Temizlik İşleri Müdürlüğü ile birlikte Kozan Kalesinde yabani otları temizleme çalışması yapıldı.

Ekipler, ilçe genelinde boş arsalarda, kaldırımlarda, mahalle aralarındaki görüntü kirliliği oluşturan yabani otların temizliğinin ardından Kozan Kalesinde de temizlik çalışması gerçekleştirdi.

Kozan Kalesinde yapılan çalışma tamamlanırken, vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda diğer alanlarda ise çalışmalar aralıksız devam ediyor.

Başkanımız Kazım Özgan konuyla ilgili yaptığı açıklamada; "Vatandaşlarımıza daha kaliteli, daha temiz yaşam alanları sunmak amacıyla çevre temizliği ve çevre düzenleme çalışmalarımıza parklarımızın yanı sıra TOKİ Konutları ve Kozan Kalesi gibi muhtelif alanlarda temizlik ve ot biçme işlemlerini devam ettiriyoruz. Görevlendirdiğimiz temizlik işleri, park ve bahçeler müdürlüğü ekiplerimiz mahallelerimizde yabani otları temizleme çalışması yapıyor.Şantiye ekiplerimiz de bozulmuş olan parke kilit taşlarının tamiratını yaparken, yollarda oluşmuş olan çukurlarda asfaltlama çalışmaları Kozan'ımızın dört bir yanında devam etmektedir. Hemşerilerimiz her şeyin en güzeline layıktır." dedi.

Öte yandan vatandaşlar ise yapılan çalışmalardan dolayı memnuniyetlerini ifade ederek Belediye Başkanımız Kazım Özgan'a teşekkür ettiler.

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 159 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 30.05.2019