Işıklı Yol'un Yağmur Suyu Izgaraları Yerleştiriliyor

Işıklı Yol'un Yağmur Suyu Izgaraları Yerleştiriliyor

Belediyemiz Şehit Hüseyin Soydan Caddesine yağmur suyu ızgarası yerleştiriyor. 

Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı Şantiye Şefliğimiz tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında Şehit Hüseyin Soydan Caddesinde 11 farklı noktaya, 125 metre yağmur suyu ızgarası yapılacağı belirtildi. 

Belediye Başkan Yardımcımız Cengiz Yeşiloğlu belediye ekiplerimizin çalışmalarını yakından takip ediyor. Halk arasında Işıklı Yol olarak bilinen Şehit Hüseyin Soydan Caddesindeki çalışmaların 5 gün süreceği ifade edildi.

 Geçtiğimiz aylarda aynı caddede Belediyemiz, Adana Büyükşehir Belediyesi ve TEDAŞ işbirliğinde geniş kapsamlı bir çalışma yapılmıştı. Caddenin su, kanalizasyon ve elektrik altyapısı tamamen yenilenmiş; ayrıca Belediye ekiplerimiz tarafından caddeye 850 metre yağmur suyu drenaj hattı döşenmişti. Adana Büyükşehir Belediyesi'nin desteği ile caddenin asfaltlanması tamamlanmış,  Belediye ekiplerimiz kaldırımlarda yenileme yapmıştı. 

Şantiye Şefliği ekiplerimiz Şehit Hüseyin Soydan Caddesindeki çalışmaların yanı sıra Varsaklar Mahallesindeki yağmur suyu drenaj hattı projesine de devam ediyor. Belediye ekiplerimiz Hacıbeyli Köyünde de yol açma, genişletme, kumlama ve asfalt yama yapıyor.

Galeri
Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 888 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 14.02.2018