ASANSÖR PROTOKOLÜNÜN YENİLENMESİ !

Belediyemizle asansör periyodik kontrol protokolü bulunan A tipi muayene kuruluşu olan, Makine Mühendisleri Odası Asansör Kontrol Merkezi’nin protokol süresi 01.04.2020 tarihinde dolacak olup, yeni protokol için tekliflerin, 15.03.2020 tarihine kadar...

Devamı...

İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 20 adet Gayrimenkul 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif Usulü ile 3 yıllığına kiralanaca

  İLAN METNİ İÇİN TIKLAYINIZ

Devamı...

Asansörlü Binaların Bina Yöneticilerinin Dikkatine !

Duyuru metni için tıklayınız

Devamı...

İlçemiz sınırları içerisinde bulunan 15 adet Gayrimenkul 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif Usulü ile 3 yıllığına kiralanacaktır.

İLAN İÇİN TIKLAYINIZ

Devamı...

Kozan Belediyesi  Kırsal Mahallelerde Hizmete Devam ediyor

Kozan Belediyesi Kırsal Mahallelerde Hizmete Devam ediyor

Kozan Belediye Başkanı Mimar Kazım Özgan'ın talimatları doğrultusunda çalışmalarına aralık vermeksizin devam eden Kozan Belediyesi Yol Şantiye Ekipleri ilçeye bağlı kırsal mahallelerde de vatandaşlara hizmet götürmeye devam ediyor.

 

Gerek ilçe merkezinde gerek ise kırsal mahallelerde hizmetlerine devam eden ekipler Kozan'nın kırsal mahallelerinden Boztahta Mahallesi sakinlerinin talebine cevap verdi.

 

Kozan Belediye Başkanı Mimar Kazım Özgan Boztahta Mahallesi'nin önemli sorunu olan alt yapısına ve yol isteğine cevap verdi.

 

Başkan Özgan'ın talimatlarıyla belediye şantiye ekipleri tarafından Boztahta Mahallesi'nde büz döşeme ve yol genişletme çalışması gerçekleştirildi.

 

Mahallelerine gelen hizmetten bir hayli memnun olan vatandaşlar ise Kozan Belediye Başkanı Mimar Kazım Özgan ve personellerine taleplerine cevap verdiği için teşekkür ettiler.

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 399 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 22.01.2020