ASANSÖR PROTOKOLÜNÜN YENİLENMESİ !

Belediyemizle asansör periyodik kontrol protokolü bulunan A tipi muayene kuruluşu olan, Makine Mühendisleri Odası Asansör Kontrol Merkezi’nin protokol süresi 01.04.2020 tarihinde dolacak olup, yeni protokol için tekliflerin, 15.03.2020 tarihine kadar...

Devamı...

İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 20 adet Gayrimenkul 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif Usulü ile 3 yıllığına kiralanaca

  İLAN METNİ İÇİN TIKLAYINIZ

Devamı...

Asansörlü Binaların Bina Yöneticilerinin Dikkatine !

Duyuru metni için tıklayınız

Devamı...

İlçemiz sınırları içerisinde bulunan 15 adet Gayrimenkul 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif Usulü ile 3 yıllığına kiralanacaktır.

İLAN İÇİN TIKLAYINIZ

Devamı...

Kozan Belediyesinde İşçilere Mesleki Yeterlilik Belgesi

Kozan Belediyesinde İşçilere Mesleki Yeterlilik Belgesi

Kozan Belediyesinin, kurum çalışanlarının mesleki yeterlilik belgesi almaları konusunda daha önce sınava giren 47 işçiye sertifikaları verildi.

Kozan Belediyesi Meclis salonundaki sertifika törenine Kozan Belediye başkan yardımcısı  Yaşar Gök,Bayındır Memur-Sen Adana il başkanı Türkan Mutlu  ile birim müdürleri ve sertifika alacak işçiler katıldı.

Bayındır Memur-Sen Adana il başkanı Türkan Mutlu ;"Mesleki yeterlilik belgesinin yaygınlaştırılması amacı ile Bayındır Memur -Sen Mesyet iktisadi işletmesinin bayındırlık hizmetlerinin kendine görev edinmiş olan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ,Karayolları Genel Müdürlüğü ,Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü ve TOKİ ile protokoller yaptıklarını belirtti.Kozan Belediyesi çalışanlarından mesleki yeterlilik belgesi sınav süreçlerini tamamlayan ve belge almaya hak kazanan 47 işçimize belgelerini takdim ediyoruz."dedi.

Kozan Belediye Başkan yardımcısı Yaşar Gök'te yaptığı açıklamada ; Kozan Belediyesi olarak bünyemizde çalışan işçilerimize bu belgeyi almaya başladık. Bugün 47 işçimize Mesleki yeterlilik belgesini aldık.Bundan sonraki süreçte diğer meslek sahibi personelimiz için de bu belgelerin temini için girişimlerimiz olacak. Eğitimin istihdamla uyumunu güvence altına alarak nitelikli insan kaynağının oluşmasına yatırımlarımız devam ediyor. 

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 1264 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 24.01.2020