İlçemiz Aslanpaşa ve Tufanpaşa Mahallesinde bulunan ve Mülkiyeti Belediyemize ait taşınmazların 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45.Maddesine göre 27.08.2019 tarihinde saat 16.00 da açık arttırma suretiyle kiralaması yapılacaktır.

İhale Eki için tıklayınız

Devamı...

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Devamı...

2019 YILI CANLI HAYVAN KG FİYATI

Belediyemiz 2019 yılı Kurban bayramı canlı hayvan kg fiyatı; büyük baş 20 TL, küçük baş (koyun,keçi) 23 TL olarak belirlenmiştir.

Devamı...

İHALE İLANI

İHALE İLANI KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI 1-İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 10 adet taşımaz 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif...

Devamı...

KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI GÖREVDE YÜKSELME SINAVI DUYURUSU

İLAN EKİ

Devamı...

Kozan’da Ramazan Bayramı

Kozan’da Ramazan Bayramı

Kozan'da Ramazan Bayramı bayramlaşma programı Özden Kültür Merkezi'nde gerçekleşti.

Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam, Belediye Başkan yardımcılarımız,Ruhi Gül, Başkan ,Süleyman Şenoğul ,Adem Saygıcak ve Yaşar Gök, Emniyet Müdürü Mehmet İyim, İlçe Jandarma Komutanı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Sönmez, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ömer Erdoğan, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Kürşat Gültekin. Adana Büyükşehir Belediyesi 3. Bölge Koordinatörü İlhami Ünüvar, Aski Kozan Şube Sorumlusu Ali Aşan ile siyasi partilerin ilçe temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, daire amirleri ve çok sayıda vatandaşın katılımı ile bayramlaşma programı gerçekleşti. Kaymakam Gürçam ve beraberindeki heyet burada programa katılan davetliler ile bayramlaştılar.

Kaymakam Gürçam ve beraberindeki heyet daha sonra İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret ederek burada silah altındaki görevli askerlerle bayramlaştı. Kaymakam Gürçam burada görevli bir askerin ailesini de arayarak mübarek Ramazan Bayramını kutladı. Bayramlaşma programı daha sonra Kozan Devlet Hastanesi'ne yapılan ziyaretle devam etti. Kaymakam Gürçam ve beraberindeki heyeti burada hastane başhekimi Asuman Seda Bayram ve hastane yöneticileri karşıladılar. Heyet daha sonra poliklinikleri  ziyaret ederek burada tedavi olmaya gelen hastaların ve yakınlarının bayramını kutladılar. Program daha sonra İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne yapılan ziyaretle devam etti. Burada Kaymakam Gürçam ve beraberindeki heyeti İlçe Emniyet Müdürü Mehmet İyim karşıladı. Buradaki bayramlaşma töreninin ardından program daha sonra Gazi Yasin Çapar'ın evi, Şehit Piyade Uzman Çavuş Murat Özkozanoğlu'nun ailesi ve Şehit Jandarma Komando aaEr Serdar Yeşilyurt'un ailelerini ziyaretle son buldu. 

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 177 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 04.06.2019