İHALE İLANI

İlçemiz Karacaoğlan, Tufanpaşa, Yarımoğlu, Çanaklı, Gaziköy ve Hamam, Hacıuşağı ve Şevkiye Mahallelerinde bulunan ve Mülkiyeti Belediyemize ait taşınmazların 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45.Maddesine göre 29.06.2021 tarihinde saat 14.00 da...

Devamı...

Kozan Halk Eğitim Merkezi'nden Başkanımıza Ziyaret

Kozan Halk Eğitim Merkezi'nden Başkanımıza Ziyaret

Kozan Halk Eğitim Merkezi Müdürü İsmail Bünyamin Akbulut ve beraberinde Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü personelleri 31 Mart 2019 yerel seçimleri sonrası Kozan Belediye Başkanlığı görevine gelen başkanımıza  hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak etkinliklerine davet ettiler.

Kozan HEM Müdürü Akbulut ve beraberindeki heyet Başkanımıza yeni görevinde başarılar dileyerek Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nün faaliyetleri hakkında da bilgi verdi. Müdür Akbulut 1 Mayıs Çarşamba günü Kozan Halk Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen Otogargargara adlı tiyatro oyununa da Başkanımızı davet etti.

Halk Eğitim Merkezi Müdürü Bünyamin Akbulut'a nazik ziyaretinden dolayı teşekkür eden Başkanımız Müdür Akbulut ve personellerini başarılı çalışmalarından dolayı tebrik ederek programlarına katılmanın kendisine memnuniyet vereceğini ifade etti. 

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 517 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 29.04.2019