İlçemiz Aslanpaşa ve Tufanpaşa Mahallesinde bulunan ve Mülkiyeti Belediyemize ait taşınmazların 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45.Maddesine göre 27.08.2019 tarihinde saat 16.00 da açık arttırma suretiyle kiralaması yapılacaktır.

İhale Eki için tıklayınız

Devamı...

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Devamı...

2019 YILI CANLI HAYVAN KG FİYATI

Belediyemiz 2019 yılı Kurban bayramı canlı hayvan kg fiyatı; büyük baş 20 TL, küçük baş (koyun,keçi) 23 TL olarak belirlenmiştir.

Devamı...

İHALE İLANI

İHALE İLANI KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI 1-İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 10 adet taşımaz 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif...

Devamı...

KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI GÖREVDE YÜKSELME SINAVI DUYURUSU

İLAN EKİ

Devamı...

Kozan Halk Eğitim Merkezi'nden Başkanımıza Ziyaret

Kozan Halk Eğitim Merkezi'nden Başkanımıza Ziyaret

Kozan Halk Eğitim Merkezi Müdürü İsmail Bünyamin Akbulut ve beraberinde Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü personelleri 31 Mart 2019 yerel seçimleri sonrası Kozan Belediye Başkanlığı görevine gelen başkanımıza  hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak etkinliklerine davet ettiler.

Kozan HEM Müdürü Akbulut ve beraberindeki heyet Başkanımıza yeni görevinde başarılar dileyerek Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nün faaliyetleri hakkında da bilgi verdi. Müdür Akbulut 1 Mayıs Çarşamba günü Kozan Halk Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen Otogargargara adlı tiyatro oyununa da Başkanımızı davet etti.

Halk Eğitim Merkezi Müdürü Bünyamin Akbulut'a nazik ziyaretinden dolayı teşekkür eden Başkanımız Müdür Akbulut ve personellerini başarılı çalışmalarından dolayı tebrik ederek programlarına katılmanın kendisine memnuniyet vereceğini ifade etti. 

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 167 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 29.04.2019