İHALE İLANI

İlçemiz Karacaoğlan, Tufanpaşa, Yarımoğlu, Çanaklı, Gaziköy ve Hamam, Hacıuşağı ve Şevkiye Mahallelerinde bulunan ve Mülkiyeti Belediyemize ait taşınmazların 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45.Maddesine göre 29.06.2021 tarihinde saat 14.00 da...

Devamı...

Kozan Turizm Destinasyon Çalıştayı Yapıldı

Kozan Turizm Destinasyon Çalıştayı Yapıldı

Çukurova Kalkınma Ajansı tarafından yürütülen turizm destinasyon çalışmaları kapsamında Kozan Turizm Destinasyon çalıştayı gerçekleşti.

Adana'nın turizm potansiyeli ile öne çıkan ilçelere yönelik tüm paydaşların katılımı ile Turizm Destinasyon Çalıştayları çerçevesinde Kozan Turizm çalıştayı Çukurova Kalkınma Ajansı toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Yapılan çalıştayın amacının, Kozanla ilgili paydaşların mevcut çalışmalarının ve gelecek planlamalarının paylaşımı, öncelikli turizm türleri ve hedef kitleye yönelik destinasyon eylem planı ve bütüncül proje fikirlerinin ortaya çıkarılması olduğu belirtildi.

Kozan Belediyesi yapılan çalıştay'da Kozan ile ilgili yapılmış olan ve yapılması planlanan proje çalışmaları ile Kozan'ın tarihi alanları ile turizm ile ilgili sunum gerçekleştirdi.

Çalıştaya; Kozan Belediyesi adına Belediye Başkan Yardımcıları Adem Saygıcak, Yaşar Gök ve Ruhi Gül ile Dış İlişkiler Müdürü Ahmet Korkut katıldı.

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 1808 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 27.07.2020