Belediye Gelir Müdürlüğünden Duyurulur

2020 yılı Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi 2. Taksit ödemesi 30.11.2020 Pazartesi günü sona ermektedir. Vatandaşlarımızın mağdur olmaması için Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi 2. Taksitini 30.11.2020 Pazartesi gününe kadar yatırmaları...

Devamı...

DUYURU Bina Yöneticilerinin dikkatine; Belediyemiz sınırları içerisinde bulunan asansörlerin 2020 yılı için Yıllık Periyodik Kontrollerine 16 KASIM PAZARTESİ günü başlanacaktır.

DUYURUYUNUN TAMAMINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

Devamı...

AÇIK ARTIRMA İLE SATIŞ İLANI

İlçemiz Şevkiye Mahallesinde bulunan ve Mülkiyeti Belediyemize ait taşınmazların 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45.Maddesine göre açık arttırma suretiyle satışı yapılacaktır. İLAN METNİ

Devamı...

DUYURU !!! İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 8 adet Taşınmaz 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif Usulü ile 3 yıllığına k

İHALE EKİ İÇİN TIKLAYINIZ

Devamı...

Kozan Turizm Destinasyon Çalıştayı Yapıldı

Kozan Turizm Destinasyon Çalıştayı Yapıldı

Çukurova Kalkınma Ajansı tarafından yürütülen turizm destinasyon çalışmaları kapsamında Kozan Turizm Destinasyon çalıştayı gerçekleşti.

Adana'nın turizm potansiyeli ile öne çıkan ilçelere yönelik tüm paydaşların katılımı ile Turizm Destinasyon Çalıştayları çerçevesinde Kozan Turizm çalıştayı Çukurova Kalkınma Ajansı toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Yapılan çalıştayın amacının, Kozanla ilgili paydaşların mevcut çalışmalarının ve gelecek planlamalarının paylaşımı, öncelikli turizm türleri ve hedef kitleye yönelik destinasyon eylem planı ve bütüncül proje fikirlerinin ortaya çıkarılması olduğu belirtildi.

Kozan Belediyesi yapılan çalıştay'da Kozan ile ilgili yapılmış olan ve yapılması planlanan proje çalışmaları ile Kozan'ın tarihi alanları ile turizm ile ilgili sunum gerçekleştirdi.

Çalıştaya; Kozan Belediyesi adına Belediye Başkan Yardımcıları Adem Saygıcak, Yaşar Gök ve Ruhi Gül ile Dış İlişkiler Müdürü Ahmet Korkut katıldı.

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 1736 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 27.07.2020