Tufanpaşa Mh. 94 Ada, 5 ve 57 Parsel Uygulama İmar Planı İlanı

İLAN

Devamı...

İlçemiz Aslanpaşa ve Tufanpaşa Mahallesinde bulunan ve Mülkiyeti Belediyemize ait taşınmazların 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45.Maddesine göre 27.08.2019 tarihinde saat 16.00 da açık arttırma suretiyle kiralaması yapılacaktır.

İhale Eki için tıklayınız

Devamı...

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Devamı...

2019 YILI CANLI HAYVAN KG FİYATI

Belediyemiz 2019 yılı Kurban bayramı canlı hayvan kg fiyatı; büyük baş 20 TL, küçük baş (koyun,keçi) 23 TL olarak belirlenmiştir.

Devamı...

İHALE İLANI

İHALE İLANI KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI 1-İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 10 adet taşımaz 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif...

Devamı...

KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI GÖREVDE YÜKSELME SINAVI DUYURUSU

İLAN EKİ

Devamı...

Tavşantepe Mahallesi’nde Ağaç Budama ve Temizlik Çalışması

Tavşantepe Mahallesi’nde Ağaç Budama ve Temizlik Çalışması

Başkanımız  Mimar Kazım Özgan'ın talimatları doğrultusunda çalışmalarına aralık vermeksizin devam eden Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından Tavşantepe Mahallesi'nde ağaç budama ve temizlik çalışması gerçekleştirildi.

Tavşantepe Mahallesi Kelebekler Caddesi Toki Yolu üzerinde bulunan ve araçların görüş açısını engelleyen ağaç dalları ekipler tarafından sıkı bir çalışma ile budandı. Yapılan budama sonrası yerlere düşen ağaç dalları ise yine ekipler tarafından toplanarak yol güzergahı üzerinde temizlik çalışması gerçekleştirildi.

Budama ve temizlik çalışması sonrası cadde üzerinde araçların görüş açısı genişlerken bölgede gerçekleştirilen çalışmayı gören vatandaşlar ise belediyeye yapılan bir başvuru ile ekiplerin cadde üzerinde temizlik çalışması gerçekleştirmesinin kendilerine büyük bir mutluluk verdiğini belirterek Başkanımıza ve personellerine teşekkür ettiler.

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 207 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 01.07.2019