ASANSÖR PROTOKOLÜNÜN YENİLENMESİ !

Belediyemizle asansör periyodik kontrol protokolü bulunan A tipi muayene kuruluşu olan, Makine Mühendisleri Odası Asansör Kontrol Merkezi’nin protokol süresi 01.04.2020 tarihinde dolacak olup, yeni protokol için tekliflerin, 15.03.2020 tarihine kadar...

Devamı...

İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 20 adet Gayrimenkul 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif Usulü ile 3 yıllığına kiralanaca

  İLAN METNİ İÇİN TIKLAYINIZ

Devamı...

Asansörlü Binaların Bina Yöneticilerinin Dikkatine !

Duyuru metni için tıklayınız

Devamı...

İlçemiz sınırları içerisinde bulunan 15 adet Gayrimenkul 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif Usulü ile 3 yıllığına kiralanacaktır.

İLAN İÇİN TIKLAYINIZ

Devamı...

Başkanımızdan Regaip Kandili Mesajı

Başkanımızdan Regaip Kandili Mesajı

Millet İttifakı Kozan Belediye Başkan Adayı ve Belediye Başkanımız Musa Öztürk, mübarek üç ayların gelişi ve Regaip Kandili münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Rahmet aylarına girmenin huzurunun, zor bir dönemden geçen İslam alemini birleştirmesini temenni ettiğini dile getiren Başkanımız mesajında "Her gecesi bizler için ayrı hediye olan mübarek üç aylara girmiş bulunuyoruz. İnananlar olarak birlik ve beraberliğe her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyduğumuz güç bir süreçten geçiyoruz. Rahmeti, bereketi, feyzi bol bu günlerin ve gecelerin hürmetine Allah'tan birlik ve beraberliğimizi kuvvetlendirmesini niyaz ediyorum. Manevi coşkusunu yaşamanın sevincini yüreğimizde ve ruhumuzda hissedeceğimiz üç ayların vatan ve milletimize, hemşerilerimize ve din kardeşlerimize hayırlar getirmesini temenni eder, Regaip Kandilinizi kutlarım." dedi.

Belediyemiz Kandil münasebetiyle ilçede bulunan camilerde camii cemaatine kandil simidi ikramında bulunacak.

Galeri
Bu haberi Faceboook'ta paylaş