ASANSÖR PROTOKOLÜNÜN YENİLENMESİ !

Belediyemizle asansör periyodik kontrol protokolü bulunan A tipi muayene kuruluşu olan, Makine Mühendisleri Odası Asansör Kontrol Merkezi’nin protokol süresi 01.04.2020 tarihinde dolacak olup, yeni protokol için tekliflerin, 15.03.2020 tarihine kadar...

Devamı...

İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 20 adet Gayrimenkul 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif Usulü ile 3 yıllığına kiralanaca

  İLAN METNİ İÇİN TIKLAYINIZ

Devamı...

Asansörlü Binaların Bina Yöneticilerinin Dikkatine !

Duyuru metni için tıklayınız

Devamı...

İlçemiz sınırları içerisinde bulunan 15 adet Gayrimenkul 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif Usulü ile 3 yıllığına kiralanacaktır.

İLAN İÇİN TIKLAYINIZ

Devamı...

Vekil Çulhaoğlu'dan Başkanımıza Ziyaret

Vekil Çulhaoğlu'dan Başkanımıza Ziyaret

İYİ Parti Adana Milletvekili Mehmet Metanet Çulhaoğlu, İYİ Parti Adana İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu ve ilçe başkanları  Belediye Başkanımız Musa Öztürk'ü makamında ziyaret ettiler.

Millet İttifakı Kozan Belediye Başkan Adayı Musa Öztürk'ü ziyaret ederek 31 Mart Mahalli seçimlerinde başarılar dileyen İYİ Parti Adana Milletvekili Mehmet Metanet Çulhaoğlu ve İYİ Parti Adana İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu, yapmış oldukları açıklamada 31 Mart'ta Kozanlıların Sayın Başkan Musa Öztürk'e yeniden sahip çıkarak yönlerine güneşe döneceklerini ve Kozan'ın hizmetlerle buluşmaya devam edeceğini kaydederek her daim Başkan Öztürk'ün yanında olduklarını mesajını verdiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Belediye Başkanımız Musa Öztürk, "Kozan'ımızı hizmetlerle buluşturmaya devam etmek için ekibimizle birlikte çalışmalarımıza aralıksız devamedeceğiz. Bu kapsamnda Kozan'ın iyi yönetilmesini isteyen herkesin oyuna talibiz" dedi.

Ziyaret sonrasında ise vekil Çulhaoğlu ve İl Başkanı Boyvadaoğlu akşam saatlerinde Mahmutlu Mahallesinde yapılan açık hava toplantısına katıldılar.

Bu haberi Faceboook'ta paylaş