Belediye Gelir Müdürlüğünden Duyurulur

2020 yılı Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi 2. Taksit ödemesi 30.11.2020 Pazartesi günü sona ermektedir. Vatandaşlarımızın mağdur olmaması için Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi 2. Taksitini 30.11.2020 Pazartesi gününe kadar yatırmaları...

Devamı...

DUYURU Bina Yöneticilerinin dikkatine; Belediyemiz sınırları içerisinde bulunan asansörlerin 2020 yılı için Yıllık Periyodik Kontrollerine 16 KASIM PAZARTESİ günü başlanacaktır.

DUYURUYUNUN TAMAMINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

Devamı...

AÇIK ARTIRMA İLE SATIŞ İLANI

İlçemiz Şevkiye Mahallesinde bulunan ve Mülkiyeti Belediyemize ait taşınmazların 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45.Maddesine göre açık arttırma suretiyle satışı yapılacaktır. İLAN METNİ

Devamı...

DUYURU !!! İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 8 adet Taşınmaz 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif Usulü ile 3 yıllığına k

İHALE EKİ İÇİN TIKLAYINIZ

Devamı...

Başkan Özgan’dan başarılı öğrenciye hediye

Başkan Özgan’dan başarılı öğrenciye hediye

Şabanata ilkokulu öğrencisi İlhan Yağız Karaca Darüşşafaka Giriş Sınavında başarılı olarak ücretsiz ortaokuldan Üniversiteye ücretsiz kolej eğitim hakkı elde etmesi nedeniyle Kozan Belediye başkanı Özgan'ı ziyaret etti.

Öğrenci İlhan Yağız Karaca ile birlikte okul müdürü Muhammet Yıldırım, müdür yardımcıları ile öğrencinin ailesi ile birlikte ziyaret ederek bir süre sohbet ettiler.

Şabanata ilkokulu 4-H sınıfı öğrencilerinden İlhan Yağız Karaca, toplam 1.093 adayın katıldığı sınavda başarılı olarak, mali durum araştırması ve sağlık kontrolünün ardından ortaokuldan üniversiteye ücretsiz kolej eğitimi alma hakkı elde edecek.

Kozan Belediye başkan Kazım Özgan ; "Bu başarısından dolayı öğrencimiz İlhan Yağız Karaca'yı kutluyorum. Bu başarısında emeği olan öğretmenimizi okul müdürümüzü ve ailesini tebrik ediyorum. Her başarının ardında mutlaka öğretmeni vardır. Biz her seferinde öğrenciye verilen değere dikkat çekerek öğrencilerimize başta kitap olmak üzere bir çok hediye dağıttık. Öğrencilerimiz okusun diye.Öğrencimizi kutluyor başarılarının devamın diliyorum."dedi.

Başkan Özgan öğrenciye çeşitli hediyeler vererek fotoğraf çektirdi.

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 1281 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 14.08.2020