Belediye Gelir Müdürlüğünden Duyurulur

2020 yılı Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi 2. Taksit ödemesi 30.11.2020 Pazartesi günü sona ermektedir. Vatandaşlarımızın mağdur olmaması için Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi 2. Taksitini 30.11.2020 Pazartesi gününe kadar yatırmaları...

Devamı...

DUYURU Bina Yöneticilerinin dikkatine; Belediyemiz sınırları içerisinde bulunan asansörlerin 2020 yılı için Yıllık Periyodik Kontrollerine 16 KASIM PAZARTESİ günü başlanacaktır.

DUYURUYUNUN TAMAMINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

Devamı...

AÇIK ARTIRMA İLE SATIŞ İLANI

İlçemiz Şevkiye Mahallesinde bulunan ve Mülkiyeti Belediyemize ait taşınmazların 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45.Maddesine göre açık arttırma suretiyle satışı yapılacaktır. İLAN METNİ

Devamı...

DUYURU !!! İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 8 adet Taşınmaz 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif Usulü ile 3 yıllığına k

İHALE EKİ İÇİN TIKLAYINIZ

Devamı...

Başkan Özgan’dan Başkan Göğer’e Hayırlı Olsun Ziyareti

Başkan Özgan’dan Başkan Göğer’e Hayırlı Olsun Ziyareti

Kozan Belediye Başkanı Mimar Kazım Özgan geçtiğimiz günlerde Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odası (AESOB)'a Başkan olarak seçilen Niyazi Göğer'i makamında ziyaret etti.

Başkan Mimar Kazım Özgan Adana ESOB Başkanı Niyazi Göğer'e yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulunarak çalışmalarında başarılar diledi. .

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'nin temsil ettiği üye açısından Adana'nın en büyük meslek teşkilatı olduğuna dikkati çeken Başkan Özgan, Birlik Başkanı Niyazi Göğer ve yönetiminin esnaf ve sanatkarlara yönelik büyük hizmetlerin altına imza atacağına inancının tam olduğunu ifade etti.

Adana ESOB Başkanı Niyazi Göğer ise Kozan Belediye Başkanı Mimar Kazım Özgan'a nazik ziyaretinden dolayı teşekkür ederek bir süre Adana ve Kozan üzerine sohbette bulundular.

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 845 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 10.03.2020