ASANSÖR PROTOKOLÜNÜN YENİLENMESİ !

Belediyemizle asansör periyodik kontrol protokolü bulunan A tipi muayene kuruluşu olan, Makine Mühendisleri Odası Asansör Kontrol Merkezi’nin protokol süresi 01.04.2020 tarihinde dolacak olup, yeni protokol için tekliflerin, 15.03.2020 tarihine kadar...

Devamı...

İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 20 adet Gayrimenkul 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif Usulü ile 3 yıllığına kiralanaca

  İLAN METNİ İÇİN TIKLAYINIZ

Devamı...

Asansörlü Binaların Bina Yöneticilerinin Dikkatine !

Duyuru metni için tıklayınız

Devamı...

İlçemiz sınırları içerisinde bulunan 15 adet Gayrimenkul 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif Usulü ile 3 yıllığına kiralanacaktır.

İLAN İÇİN TIKLAYINIZ

Devamı...

Başkan Özgan’dan Başkan Göğer’e Hayırlı Olsun Ziyareti

Başkan Özgan’dan Başkan Göğer’e Hayırlı Olsun Ziyareti

Kozan Belediye Başkanı Mimar Kazım Özgan geçtiğimiz günlerde Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odası (AESOB)'a Başkan olarak seçilen Niyazi Göğer'i makamında ziyaret etti.

Başkan Mimar Kazım Özgan Adana ESOB Başkanı Niyazi Göğer'e yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulunarak çalışmalarında başarılar diledi. .

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'nin temsil ettiği üye açısından Adana'nın en büyük meslek teşkilatı olduğuna dikkati çeken Başkan Özgan, Birlik Başkanı Niyazi Göğer ve yönetiminin esnaf ve sanatkarlara yönelik büyük hizmetlerin altına imza atacağına inancının tam olduğunu ifade etti.

Adana ESOB Başkanı Niyazi Göğer ise Kozan Belediye Başkanı Mimar Kazım Özgan'a nazik ziyaretinden dolayı teşekkür ederek bir süre Adana ve Kozan üzerine sohbette bulundular.

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 753 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 10.03.2020