ASANSÖR PROTOKOLÜNÜN YENİLENMESİ !

Belediyemizle asansör periyodik kontrol protokolü bulunan A tipi muayene kuruluşu olan, Makine Mühendisleri Odası Asansör Kontrol Merkezi’nin protokol süresi 01.04.2020 tarihinde dolacak olup, yeni protokol için tekliflerin, 15.03.2020 tarihine kadar...

Devamı...

İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 20 adet Gayrimenkul 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif Usulü ile 3 yıllığına kiralanaca

  İLAN METNİ İÇİN TIKLAYINIZ

Devamı...

Asansörlü Binaların Bina Yöneticilerinin Dikkatine !

Duyuru metni için tıklayınız

Devamı...

İlçemiz sınırları içerisinde bulunan 15 adet Gayrimenkul 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif Usulü ile 3 yıllığına kiralanacaktır.

İLAN İÇİN TIKLAYINIZ

Devamı...

Başkan Özgan'dan  Yeni Yıl Mesajı

Başkan Özgan'dan Yeni Yıl Mesajı

Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı. 2020'in tüm insanlığa, ülkemize ve Kozan'ımıza  barış, huzur ve refah getirmesini dileyen Başkan Özgan, "Kozan'ımız için, yeni yılda da hizmetlerimiz aynı heyecan ve azimle devam edecek" dedi.

Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Mesajında 2020 yılının dünyaya, Türkiye'ye ve Kozan'a  huzur ve barış getirmesini dileyen Başkan Kazım Özgan, Yeni yılda da hizmetlerimiz aynı heyecan ve azimle devam edecek" dedi. Yeni yılda hayata geçirecekleri birçok projenin heyecanını şimdiden yaşadıklarını kaydeden Başkan Özgan, "Kozan'ımız  için büyük projelerin hayata geçeceği 2020 yılının şehrimize ve hemşehrilerimize sağlık, mutluluk ve hayırlar getirmesini temenni ediyorum" dedi.

Marka şehir olma yolunda ilerleyen Kozan'ımızın  2020 yılında da büyümeye ve güzelleşmeye devam edeceğini vurgulayan Başkan Kazım Özgan, şunları kaydetti: "Kozan'ımız, sadece klasik belediyecilik hizmetleriyle değil Turizm başta olmak üzere ilçenin  tanıtımı konusunda  projelerin gerçekleştirileceğini ve örnek ilçe olma yolunda ilerleyecek."

Türkiye'nin yeni yılda da mazlumların ve mağdurların yanında yer alacağını vurgulayan Başkan Kazım Özgan, "Bu duygu ve düşüncelerle 2020 yılının Kozan'ımıza, ülkemize, dünyamıza ve tüm insanlığa barış, kardeşlik, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum" dedi.

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 234 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 31.12.2019