Başkan Özgan'dan  Yeni Yıl Mesajı

Başkan Özgan'dan Yeni Yıl Mesajı

Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı. 2020'in tüm insanlığa, ülkemize ve Kozan'ımıza  barış, huzur ve refah getirmesini dileyen Başkan Özgan, "Kozan'ımız için, yeni yılda da hizmetlerimiz aynı heyecan ve azimle devam edecek" dedi.

Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Mesajında 2020 yılının dünyaya, Türkiye'ye ve Kozan'a  huzur ve barış getirmesini dileyen Başkan Kazım Özgan, Yeni yılda da hizmetlerimiz aynı heyecan ve azimle devam edecek" dedi. Yeni yılda hayata geçirecekleri birçok projenin heyecanını şimdiden yaşadıklarını kaydeden Başkan Özgan, "Kozan'ımız  için büyük projelerin hayata geçeceği 2020 yılının şehrimize ve hemşehrilerimize sağlık, mutluluk ve hayırlar getirmesini temenni ediyorum" dedi.

Marka şehir olma yolunda ilerleyen Kozan'ımızın  2020 yılında da büyümeye ve güzelleşmeye devam edeceğini vurgulayan Başkan Kazım Özgan, şunları kaydetti: "Kozan'ımız, sadece klasik belediyecilik hizmetleriyle değil Turizm başta olmak üzere ilçenin  tanıtımı konusunda  projelerin gerçekleştirileceğini ve örnek ilçe olma yolunda ilerleyecek."

Türkiye'nin yeni yılda da mazlumların ve mağdurların yanında yer alacağını vurgulayan Başkan Kazım Özgan, "Bu duygu ve düşüncelerle 2020 yılının Kozan'ımıza, ülkemize, dünyamıza ve tüm insanlığa barış, kardeşlik, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum" dedi.

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 214 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 31.12.2019