Başkanımız Basın Mensupları İle Bir Araya Geldi

Başkanımız Basın Mensupları İle Bir Araya Geldi

Kozan'da görev yapan ulusal ve yerel basın kuruluşlarının temsilcileri ile çalışanları, Kozan Belediye Başkanımız Musa Öztürk tarafından "10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü" nedeniyle düzenlenen yemekli programda bir araya geldi. 

Belediyemize bağlı Arıkan konağında gerçekleşen kahvaltıya yerel ve ulusal basın kuruluşlarının temsilcileri ile basın çalışanları katıldı. 

Gazetecilerin ekonomik, siyasal ve sosyal açıdan son derece zor şartlar altında görevlerini yerine getirdiğini vurgulayan Belediye Başkanımız Musa Başkanımız, "Doğru haber verme, onur, erdem, adalet gibi değerlere sahip çıkma ve tarafsız olma gazetecilik mesleğinin en önemli unsurlarındandır. Toplumun vicdanının sesi olan gazeteciler özveri ile görevlerini yerine getirmekte, zor şartlar altında çalışmaktadırlar. 2019 yılının gazeteciler için daha özgür çalışabilecekleri bir yıl olmasını temenni ediyorum. Basın, haberi doğru, ilkeli, tarafsız ve gazeteciliğin etik kurallarına uygun şekilde kamuoyuna yansıtmakla görevlidir. Toplumun haber alma ihtiyacını karşılayan ve demokrasimizin güçlenmesine katkı sağlayan tüm gazetecilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyorum. Bu vesileyle zor şartlar altında,
tüm baskılara rağmen görevlerini yerine getiren gazetecilerimize meslek hayatlarında başarılar diliyor, ebediyete intikal etmiş gazetecilerimizi saygıyla anıyorum." dedi.
 

Başkanımız, Millet İttifakından aday adayıyım dedi

10 Ocak Gazeteciler günü münasebetiyle basın ile bir araya gelen Belediye Başkanımız Musa Öztürk 31 Mart 2019'da yapılacak olan Mahalli idareler seçiminde millet ittifakından aday adayıyım dedi.

Galeri
Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 202 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 11.01.2019