2018 YILI ASANSÖR PERİYODİK KONTROLLERİ

Asansörlü Binaların Bina Yöneticilerinin Dikkatine; İlçemizde Bulunan Asansörlerin 2018 Yılı Periyodik Kontrollerine 17 Eylül Pazartesi Günü Başlanacak Olup Konu Hakkında Gereken Hassasiyetin Gösterilmesi Can Ve Mal Güvenliği...

Devamı...

Başkanımız canlı yayında yatırımcılara çağrı yaptı

Başkanımız canlı yayında yatırımcılara çağrı yaptı

Belediye Başkanımız Musa Öztürk Bengü Türk TV'de yayınlanan İftara Doğru programında, Alper Üstündağ'ın konuğu oldu.

Merkez Park'tan yapılan canlı yayında, Başkanımız Kozan'ı anlattı. Kozan'a hizmet için kolları sıvadıklarını kaydeden Başkanımız, başkan yardımcıları ve müdürleri ile hizmet için seferberlik ilan ettiklerini, Kozan halkının verdiği kutsal görevi hakkıyla yapmak için gayret gösterdiklerini ifade etti. Yeni büyükşehir yasasının tekrardan gözden geçirilmesi gerektiğini vurgulayan Başkanımız, ödenek sıkıntısı yaşadıklarını yineledi. Kozan'daki işsizliğin önüne geçmek için çalıştıklarını da ifade eden Başkanımız; "Kozan tarihi değerlerinin yanı sıra çoğu keşfedilmemiş doğal güzellikleri ile de Çukurova'nın parlayan yıldızı konumundadır. Maalesef işsizlik en büyük sorumuz. Bu anlamda yatırımcıları ve turizmcileri Kozan'a davet ediyoruz. Gelsinler bir değerlendirme yapalım, Belediye olarak biz gücümüz nispetinde desteğe hazırız" şeklinde konuştu. Başkanımıza Kozan Aydoğmuş Cami İmam Hatibi Muhittin Demiröz de eşlik etti.

Program sonunda Başkanımız program sunucusu Alper Üstündağ'a Kozan'ın yöresel motiflerini taşıyan el dokuması kilim ve plaket hediye etti.

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 1073 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 18.07.2014