İHALE İLANI

İHALE İLANI KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI 1-İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 10 adet taşımaz 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif...

Devamı...

KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI GÖREVDE YÜKSELME SINAVI DUYURUSU

İLAN EKİ

Devamı...

Başkanımız; Kahvehane köşeleri gençlerimize bir fayda sağlamaz dedi

Başkanımız; Kahvehane köşeleri gençlerimize bir fayda sağlamaz dedi

Belediyemiz SODES Gençlik Merkezi ilçedeki sportif faaliyetlerine ara vermeden devam ediyor. Okulların tatile girmesiyle faaliyetlerine hız veren tesis bünyesinde Bilardo, masa tenisi, futbol, basketbol ve kort tenisi gibi sportif faaliyetleri ücretsiz olarak gençlere sunuyor.

Mustafa Kemal Atatürk'ünde söylediği gibi "Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur" diyen Belediye Başkanımız Musa Öztürk, "Gençlerin boş zamanlarını güvenli ve verimli bir ortamda geçirmeleri spora teşviki, bilinçli ve özgüveni olan gençlerin yetişmesine katkı sağlamak amacıyla çalışma gösteren Belediyemiz SODES Gençlik Merkezi 2017 yılı içerisinde 5000 genci misafir etmiştir. Bilardo, masa tenisi, futbol, basketbol ve kort tenisi gibi sportif faaliyetleri ücretsiz olarak gençlere sunarak gençlerimizin kötü alışkanlıklardan da uzak durmalarına vesile oluyor. Diğer yandan ise birçok kursa ve eğitime ev sahipliği yapan tesis gençlerde farkındalık yaratabilmek amacıyla  sosyal sorumluluk projeleri düzenlemiştir. Kozanda tiyatroyla tanışmayan çocuk kalmasın adı altında birçok okul aylık düzenli bir şekilde düzenlenen tiyatro etkinliklerinde yer almıştır. Kırsal kesimlerde bulunan okullar yıl içerisinde tesisimizde ağırlanmış gençlere farklı branşlarla tanıştırılmıştır dedi.

Başkanımız gençlerimizin kötü alışkanlıklardan uzak durması için spora her geçen gün daha çok önem veriyoruz. Biliyoruz ki gençlerimiz bizim geleceğimizdir. Kahvehane köşeleri gençlerimize bir fayda sağlamaz, aksine geleceklerine zarar verir. Halkımızın da bilinçli olması lazım bu konuda. Aileler de çocuklarını spora teşvik etmelidir dedi.

Galeri
Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 808 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 19.07.2018