Başkanımızdan 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

Başkanımızdan 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

Belediye Başkanımız Kazım Özgan 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle mesaj yayınladı.

Başkanımız yayınladığı mesajda;Fetullahçı terör örgütü (FETÖ/PDY) tarafından gerçekleştirilen 15 Temmuz hain darbe girişimi karşısında meydanlara koşan Aziz Milletimizin Kahraman Evlatları; uçak ve helikopterlerden hainlerce yağdırılan bomba ve kurşunlara, tankların namlusunun önüne göğsünü siper ederek ülkemizin birliği ve dirliğine, Türk milletinin aziz vatanına, istiklaline, istikbaline,demokrasisine kasteden hainlere gereken cevabı vermiş,böylece tarih boyunca yazdığı destanlara yeni bir destan daha eklemiştir.Bu destanın adı 15 Temmuz Destanı'dır. 

Vatan sevgisini tüm değerlerin üstünde tutan, bağımsız ve özgür yaşama gayesinden hiçbir zaman taviz vermeyen Türk Milleti, sahip olduğu özelliklerle dünya üzerinde saygın bir konum edinmiştir. Türk Milleti, onurlu tutumu, kahramanlıkları ve başarılarıyla tarihin akışını değiştiren yüce bir Millettir.

Bizlere düşen sorumluluk, şehitlerimizin emaneti olan bu güzel vatan topraklarına aynı inanç ve kararlılıkla sahip çıkarak ülkemizin bekasına, birliğine, huzuruna ve geleceğine kast eden tüm hain odaklara karşı uyanık olmak ve mücadeleyi aynı kararlılıkla yürütmektir.

Bu duygu ve düşüncelerle 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nün 3.Yıl dönümünde vatanı, milleti, devleti ve tüm mukaddesatı uğruna canlarını feda eden başta 15 Temmuz Şehitlerimiz başta olmak üzere tüm Şehitlerimizi rahmetle, kahraman gazilerimizi ve bu mücadeleye destek veren sivil, asker, polis tüm vatandaşlarımızı şükranla ve minnetle anıyorum.

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 327 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 11.07.2019