İHALE İLANI

İHALE İLANI KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI 1-İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 10 adet taşımaz 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif...

Devamı...

KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI GÖREVDE YÜKSELME SINAVI DUYURUSU

İLAN EKİ

Devamı...

Başkanımızdan Binboğa Bal'a Ziyaret

Başkanımızdan Binboğa Bal'a Ziyaret

Belediye Başkanımız Musa Öztürk, yaklaşan 31 Mart mahalli seçimleri öncesi vatandaş ziyaretlerinin yanı sıra esnaf gezilerini sürdürüyor.

Başkanımız Öztürk, Kozan'da 1973 yılında kurulan, 1400 üyesi ve 23 çalışanı ile hizmet veren, Türkiye'nin bal ihtiyacının büyük bir bölümünü karşılayan Binboğa Bal Kooperatif'i Başkanı Emrah Zararsız'ı ziyaret ederek bölgedeki arıcılık çalışmaları hakkında bilgi alıp çalışanlara kolaylıklar diledi.

Başkanımız, "Ülkemizin bal ihtiyacının büyük bir bölümünü karşılayan Binboğa Bal Kooperatifi Başkanı Emrah kardeşimi ve ekibini, onunla beraber hareket eden herkesi tebrik ediyorum. İnşallah bu markamız Türkiye'nin bir numaralı bal üreticisi konumunda. Binboğa Bal bizim balımızdır ve markamızdır. Hangi ortamda olursa olsun onun daha da güçlenmesi ve desteklenmesi için mücadele göstereceğiz." Diye konuştu.

Binboğa Bal Kooperatifi Başkanı Emrah Zararsız ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek Başkanımız Musa Öztürk'e ve ekibine teşekkür etti.

 

 

Galeri
Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 206 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 01.02.2019