KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN FISTIK ÇAMI KOZALAĞI TOPLAMA VE SATIŞ İLANI

FISTIK ÇAMI KOZALAĞI TOPLAMA VE SATIŞ İLANI

Devamı...

İlçemiz 1/1000 ölçekli uygulama imar planı plan notlarının yeniden düzenlenmesi ilanı

Adana Büyükşehir ve Kozan Belediyesini İlgili Meclis Kararları İlçemiz 1/1000 ölçekli uygulama imar planı plan notlarının yeniden düzenlenmesi ilanı İlgili Plan Paftası

Devamı...

Aslanpaşa mahallesi 321 Ada 1 nolu parsel imar uygulaması ilanı

Aslanpaşa mahallesi 321 Ada 1 nolu parsel imar uygulaması ilanı

Devamı...

Belediyemiz Kadroya Geçiş Sınavını Hak Edenlerin Listesi

Temizlik İşleri Personel Alım Listesi Özel Güvenlik Personel Alım Listesi Destek Personel Alım Listesi-1 Destek Personel Alım Listesi-2 Sınava Girmeye Hak Kazanamayanlar

Devamı...

DUYURU

İlçemiz sınırları dahilinde bulunan binaların asansör periyodik kontrol sözleşmesi yenilenecektir. Bu kapsamda periyodik kontrol tekliflerini 31 Ocak 2018 tarihine kadar belediyemiz İmar ve Şehircilik Müdürlüğüne bildirmeleri rica olunur.

Devamı...

Başkanımızdan Uyuşturucuya Hayır Kampanyasına Destek

Başkanımızdan Uyuşturucuya Hayır Kampanyasına Destek

Belediye Başkanımız Musa Öztürk Ülkü Ocakları Genel Başkanlığı önderliğinde başlatılan "Uyuşturucuya Hayır! Damarlarındaki Asil Kanı Kirletme" kampanyasına destek mesajı yayınladı. 

Başkanımız Musa Öztürk mesajında Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz önderliğinde başlatılan uyuşturucu ile mücadele kampanyasının önemine değindi. 

Kendisinin de yıllarca Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde görev aldığını ve uyuşturucu ile mücadeleye özel önem verdiğini dile getiren Başkanımız mesajında şu ifadelere yer verdi; "Vatanımızın, ülkemizin, nesillerimizin geleceği önündeki en büyük tehditlerin başında uyuşturucu belası geliyor. Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Sayın Olcay Kılavuz kısa süre önce bizim de çok büyük değer verdiğimiz bir kampanya başlattı. Yüreğinde vatan sevgisi, gelecek kaygısı taşıyan her vatandaşımızın, ülkü ocaklıyım diyen her ferdin bu kampanyaya destek olmak asli görevidir. Uyuşturucu üreten, satan, satılmasına aracı olan hiç kimseye göz yummamalı, evlatlarımızı bu beladan kurtarmak için devletin ilgili tüm kurumları ile işbirliği içerisinde çalışmalıyız. İlçemizde görev alan jandarma ve emniyet güçlerimiz uyuşturucu belasının kökünü kurutmak için ardı ardına operasyonlar düzenliyorlar. Sayın Olcay Kılavuz'un başlattığı ve bütün teşkilatlarımızın sahip çıktığı uyuşturucuya hayır kampanyasını gönülden destekliyoruz. Vatanımıza en az terör belası kadar zarar veren uyuşturucudan yavrularımızı, geleceğimizi koruyalım."

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 245 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 02.08.2017