Tufanpaşa Mh. 94 Ada, 5 ve 57 Parsel Uygulama İmar Planı İlanı

İLAN

Devamı...

İlçemiz Aslanpaşa ve Tufanpaşa Mahallesinde bulunan ve Mülkiyeti Belediyemize ait taşınmazların 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45.Maddesine göre 27.08.2019 tarihinde saat 16.00 da açık arttırma suretiyle kiralaması yapılacaktır.

İhale Eki için tıklayınız

Devamı...

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Devamı...

2019 YILI CANLI HAYVAN KG FİYATI

Belediyemiz 2019 yılı Kurban bayramı canlı hayvan kg fiyatı; büyük baş 20 TL, küçük baş (koyun,keçi) 23 TL olarak belirlenmiştir.

Devamı...

İHALE İLANI

İHALE İLANI KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI 1-İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 10 adet taşımaz 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif...

Devamı...

KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI GÖREVDE YÜKSELME SINAVI DUYURUSU

İLAN EKİ

Devamı...

Bayan güreş takımı Başkanımızı ziyaret etti

Bayan güreş takımı Başkanımızı ziyaret etti

Bayan güreş takımı sporcuları Belediye başkanımız Mimar Kazım Özgan'ı makamında ziyaret etti.

Tekirdağ'da yapılacak olan Türkiye Küçük kadınlar Türkiye şampiyonasına gidecek olan güreşçiler için destek isteyen güreş hocası Tuğba Yılmaz  " Maalesef Kozan Spor yönetimi bizim işimize son verdi."Bu hafta Tekirdağ'da yapılacak olan  Küçük kadınlar Türkiye şampiyonasına Kozan'dan 3 güreşçimiz ile katılacağız Hatice Nur Sarı,Cansu Özdemir ve Rabia Ercan ile Kozan'ı temsil edeceğiz."Dedi

Bazı güreşçiler ise serzenişte bulunarak Türkiye'de olduğu gibi maalesef Kozan'da da  futbola verilen değer güreşe verilmiyor.Keşke onlar gibi bizde gündem olabilsek.Bizim amacımız Tekirdağ'da Türkiye şampiyonu olup gelmek.diye konuştular.

Başkanımız  Mimar Kazım Özgan ise ilçemizden Güreşte hedef olarak Türkiye şampiyonluğu, Avrupa şampiyonluğu hatta dünya şampiyonu çıkarmak.Pes etmeyeceğiz mücadelemizi sonuna kadar devam ettireceğiz.Ben inanıyorum ki gençlerimiz her zorluğun üstesinden gelerek başaracaktır.

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 191 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 27.06.2019