ASANSÖR PROTOKOLÜNÜN YENİLENMESİ !

Belediyemizle asansör periyodik kontrol protokolü bulunan A tipi muayene kuruluşu olan, Makine Mühendisleri Odası Asansör Kontrol Merkezi’nin protokol süresi 01.04.2020 tarihinde dolacak olup, yeni protokol için tekliflerin, 15.03.2020 tarihine kadar...

Devamı...

İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 20 adet Gayrimenkul 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif Usulü ile 3 yıllığına kiralanaca

  İLAN METNİ İÇİN TIKLAYINIZ

Devamı...

Asansörlü Binaların Bina Yöneticilerinin Dikkatine !

Duyuru metni için tıklayınız

Devamı...

İlçemiz sınırları içerisinde bulunan 15 adet Gayrimenkul 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif Usulü ile 3 yıllığına kiralanacaktır.

İLAN İÇİN TIKLAYINIZ

Devamı...

Belediye Sosyal Yaşam Merkezi ile Aileler Bütçelerine Katkıda Bulunuyorlar

Belediye Sosyal Yaşam Merkezi ile Aileler Bütçelerine Katkıda Bulunuyorlar

Kozan  Belediyesi, Çukurova Kalkınma Ajansı,Kozan Kaymakamlığı ve Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ilçeye kazandırılan Sosyal Yaşam Merkezinde kadınlar el emeği göz nuru hazırladıkları pasta tasarımları ve el emeği ürünlerini sosyal medya üzerinden satışa sunarak kendilerine ek gelir elde ediyor. Gün içinde ürettikleri özel tasarım pasta ve çeşitleri sosyal medya üzerinden satışa sunan Kozan İlçesin de kadınlar siparişlere yetişemiyor.

Kozan ilçesine 3 ay önce Çukurova Kalkınma Ajansı, Kaymakamlık, Milli Eğitim Müdürlüğü Kozan Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan Sosyal Yaşam Merkezinde kadınlar kendileri istihdam oluşturdu. Pastacılık kursunda eğitim gören kadınlar öğrendikleri pasta ve tasarımları sosyal medya üzerinden satışa sundu. Kendilerine ek gelir sağlayan kadınlar kendi sosyal medya kanallarını ve internet ortamından satış portallarını oluşturarak hem kendilerini geliştiriyor hem de ev ekonomilerine destek sağlıyorlar.

Kozan Belediyesi Halk Eğitim ve İş Kur destekli olarak açılan kurslarda  Kozan Belediyesinin ev sahipliğinde Bu etkinlikten dolayı Kursiyerler Kozan Belediyesine teşekkür ettiler.

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 524 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 17.12.2019