İlçemiz Aslanpaşa ve Tufanpaşa Mahallesinde bulunan ve Mülkiyeti Belediyemize ait taşınmazların 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45.Maddesine göre 27.08.2019 tarihinde saat 16.00 da açık arttırma suretiyle kiralaması yapılacaktır.

İhale Eki için tıklayınız

Devamı...

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Devamı...

2019 YILI CANLI HAYVAN KG FİYATI

Belediyemiz 2019 yılı Kurban bayramı canlı hayvan kg fiyatı; büyük baş 20 TL, küçük baş (koyun,keçi) 23 TL olarak belirlenmiştir.

Devamı...

İHALE İLANI

İHALE İLANI KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI 1-İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 10 adet taşımaz 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif...

Devamı...

KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI GÖREVDE YÜKSELME SINAVI DUYURUSU

İLAN EKİ

Devamı...

Belediyemizden  Ova ve Kırsal  Mahallelere Hizmet Atağı

Belediyemizden Ova ve Kırsal Mahallelere Hizmet Atağı

Kozan Belediyesi ilçeye bağlı Kızıllar, Köseli, Çandık, Aslanlı, Topallar, Pekmezci, Çokak, Kamışoba,  Hacımirzeli ve Gaziköy mahallerinde yabani ot biçimi ve çevre düzenleme çalışmaları gerçekleştirdi.

 Şehir Merkezinde 15 mahallede yapılan çalışmaların yanı sıra Ova ve Kırsal Mahallerde Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından mahalle muhtarlarının önderliğinde yol kenarlarında görüşü engelleyen ve çirkin görüntü oluşturan ağaçların dalları budanarak çevre düzenlemesi yapıldı.

 Başkanımız Kazım Özgan; " Merkezde olduğu kadar program dahilinde kırsal mahallerimizde de çalışmalara aralıksız devam ediyoruz. Ekiplerimiz muhtarlarımızın önderliğinde çevreyi rahatsız eden ağaçların budanmasını sağlarken, yabani otların temizliği yapılmaktadır. Bu hizmeti ilçemize bağlı tüm mahallelerde imkanlarımız ölçüsünde merkez ve kırsal mahallerimiz için elimizden geleni yapmaktayız ve yapmaya da devam edeceğiz." Dedi.

 Yapılan çalışmalardan dolayı mahalle muhtarları Başkanımız ve  ekibine teşekkür etti.

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 102 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 30.07.2019