Dağılcak Piknik Alanına Çocuk Parkı

Dağılcak Piknik Alanına Çocuk Parkı

Kozan Belediyesi tarafından kısa zamanda yapımı tamamlanan ve hizmete giren Dağılcak Piknik alanı yeni çocuk parkına da kavuştu.

Kozan Belediyesi Dağılcak mesire alanından bulunan ve yetersiz ve deforme olan çocuk parkı Belediye Başkanı Kazım Özgan'ın talimatıyla Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından yenilenerek vatandaşların hizmetine sunuldu.

 Vatandaşlara ve çocuklara yönelik hizmetlerin kısıtlı imkanlara rağmen artarak devam edeceğini belirten Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan, "İlçemiz hizmet ve yatırım anlamında gelişmeye, genişlemeye devam ediyor. Vatandaşlarımızın gözdesi haline gelen Dağılçak Mesire Alanımızın çocuk parkı ihtiyacını da belediyemiz olarak giderdik. Aileler doyasıya pikniklerini yaparken, çocukları da parkımızda eğlenebilecekler. Parkımızda her şey düşünülerek dizayn edilmiştir. İlçemize hayırlı, uğurlu olsun" dedi.

 Başkan Özgan, mevcut parklarında bakım ve onarımının yanı sıra kışlık bakımı ve eksiklerinin giderilmesi ekipler tarafından devam ettiğini söyledi.

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 2079 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 28.01.2020