İlçemiz Aslanpaşa ve Tufanpaşa Mahallesinde bulunan ve Mülkiyeti Belediyemize ait taşınmazların 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45.Maddesine göre 27.08.2019 tarihinde saat 16.00 da açık arttırma suretiyle kiralaması yapılacaktır.

İhale Eki için tıklayınız

Devamı...

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Devamı...

2019 YILI CANLI HAYVAN KG FİYATI

Belediyemiz 2019 yılı Kurban bayramı canlı hayvan kg fiyatı; büyük baş 20 TL, küçük baş (koyun,keçi) 23 TL olarak belirlenmiştir.

Devamı...

İHALE İLANI

İHALE İLANI KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI 1-İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 10 adet taşımaz 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif...

Devamı...

KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI GÖREVDE YÜKSELME SINAVI DUYURUSU

İLAN EKİ

Devamı...

Eczacılar Odası'ndan Başkanımıza ziyaret

Eczacılar Odası'ndan Başkanımıza ziyaret

Kozan Eczacılar Odası Başkanı Eczacı Serdar Gezer ve yönetimi Başkanımızı  makamında ziyaret ederek Başkanımıza yeni görevinde başarılar dilediler.

31 Mart yerel seçimleri sonrasında Kozan Belediye Başkanlığı görevine gelen Başkanımızı ziyaret eden Eczacılar Odası Başkanı Gezer ve beraberindeki heyet Başkanımıza yeni görevinde başarılar dilediler.

Kozan'da eczacılık mesleğinin önemine değinen Başkanımız tarihte eczacılık dalında önemli bir isim olan Dioscorides'in heykelinin de geçmiş dönemde Kozan Atatürk Parkına yaptırdıklarını hatırlatarak nazik ziyaretlerinden dolayı Kozan Eczacılar Odası Başkanı Serdar Gezer ve yönetimine teşekkür etti.

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 119 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 26.04.2019