KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN FISTIK ÇAMI KOZALAĞI TOPLAMA VE SATIŞ İLANI

FISTIK ÇAMI KOZALAĞI TOPLAMA VE SATIŞ İLANI

Devamı...

İlçemiz 1/1000 ölçekli uygulama imar planı plan notlarının yeniden düzenlenmesi ilanı

Adana Büyükşehir ve Kozan Belediyesini İlgili Meclis Kararları İlçemiz 1/1000 ölçekli uygulama imar planı plan notlarının yeniden düzenlenmesi ilanı İlgili Plan Paftası

Devamı...

Aslanpaşa mahallesi 321 Ada 1 nolu parsel imar uygulaması ilanı

Aslanpaşa mahallesi 321 Ada 1 nolu parsel imar uygulaması ilanı

Devamı...

Belediyemiz Kadroya Geçiş Sınavını Hak Edenlerin Listesi

Temizlik İşleri Personel Alım Listesi Özel Güvenlik Personel Alım Listesi Destek Personel Alım Listesi-1 Destek Personel Alım Listesi-2 Sınava Girmeye Hak Kazanamayanlar

Devamı...

DUYURU

İlçemiz sınırları dahilinde bulunan binaların asansör periyodik kontrol sözleşmesi yenilenecektir. Bu kapsamda periyodik kontrol tekliflerini 31 Ocak 2018 tarihine kadar belediyemiz İmar ve Şehircilik Müdürlüğüne bildirmeleri rica olunur.

Devamı...

Hayat Boyu Eğitim Merkezimiz Ankara'da Göz Doldurdu

Hayat Boyu Eğitim Merkezimiz Ankara'da Göz Doldurdu

Belediyemiz, Avrupa Birliği'nden aldığı destekle kurduğu Hayat Boyu Eğitim Merkezi Projesi ile Ankara'da fuara katıldı. 

27 Temmuz 2017 Perşembe günü Ankara'da düzenlenen fuarda Türkiye Cumhuriyeti ile Avrupa Birliği tarafından finanse edilen projeler yer aldı. Fuar, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Avrupa Birliği Mali Yardımlar Daire Başkanlığı tarafından geliştirilen ve İnsan Kaynaklarının Geliştirilmesi (İKG) Programı kapsamında yürütülen projelerin ürünlerine ev sahipliği yaptı. 

Türkiye'nin 33 ilinden 80 hibe projesinin tanıtımının yapıldığı "Hayatlar Değişiyor, Türkiye Gelişiyor 2.Proje Fuarı"na katılan Belediyemizin standı katılımcılardan büyük ilgi gördü. 

Belediyemiz Hayat Boyu Eğitim Merkezinde halen devam eden ahşap süsleme ve gümüş işleme atölyelerinin ürünlerinin sergilendiği fuarda ayrıca Belediyemiz tarafından geçtiğimiz yıl yayınlanan Kozan Gezi Rehberi ve Medeniyetler Şehri Kozan kitaplarının da tanıtımları yapıldı. Hayat Boyu Eğitim Merkezinde açılan temel bilgisayar eğitimi, servis elemanı yardımcılığı, kuaförlük kursu ve temel İngilizce kurslarının tanıtıldığı basılı ve görsel malzemeler fuara katılanlar tarafından yakından incelendi. 

Belediye Başkanımız Musa Öztürk, "Hayatlar Değişiyor, Türkiye Gelişiyor 2.Proje Fuarı"na katılan Hayat Boyu Eğitim Merkezi projesini büyük bir başarıyla devam ettirdiklerini söyledi. Başkanımız açıklamasında; "Ankara'da düzenlenen fuarda standımız gerek üst düzey bürokratlarımızdan gerekse fuarda standı bulunan diğer proje sahiplerinden büyük ilgi gördü. Ayrıca fuar kapsamında düzenlenen panelde sunum yapan 5 başarılı proje arasında yer aldık. Kozan Belediyesi'nin ilk Avrupa Birliği projesi olan Hayat Boyu Eğitim Merkezimizde proje faaliyetlerimizi eksiksiz sürdürüyoruz. Devam eden kurslarımıza 25 - 64 yaş arası kadınlarımızdan çok büyük ilgi var. Bu vesileyle proje sürecinde bizden desteğini esirgemeyen İŞKUR İl Müdürlüğümüze, KOSGEB İl Müdürlüğümüze ve Kozan Halk Eğitim Merkezimize tekrar teşekkür etmek istiyorum. Merkezimizde proje çalışmalarımız tamamlandıktan sonra da kurslarımızın devam etmesi için elimizden gelen gayreti göstereceğiz." dedi. 

Belediyemizin kendi imkanları ile inşaatını 2 ay gibi kısa bir sürede tamamladığı ve 560 metrekarelik kapalı alana sahip olan Hayat Boyu Eğitim Merkezi 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde Başkanımız Musa Öztürk'ün ev sahipliğinde düzenlenen törenle açılmıştı. Merkezde proje kapsamında 25 - 64 yaş arası 425 kadına kurslar veriliyor.

Galeri
Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 343 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 31.07.2017