Belediye Gelir Müdürlüğünden Duyurulur

2020 yılı Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi 2. Taksit ödemesi 30.11.2020 Pazartesi günü sona ermektedir. Vatandaşlarımızın mağdur olmaması için Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi 2. Taksitini 30.11.2020 Pazartesi gününe kadar yatırmaları...

Devamı...

DUYURU Bina Yöneticilerinin dikkatine; Belediyemiz sınırları içerisinde bulunan asansörlerin 2020 yılı için Yıllık Periyodik Kontrollerine 16 KASIM PAZARTESİ günü başlanacaktır.

DUYURUYUNUN TAMAMINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

Devamı...

AÇIK ARTIRMA İLE SATIŞ İLANI

İlçemiz Şevkiye Mahallesinde bulunan ve Mülkiyeti Belediyemize ait taşınmazların 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45.Maddesine göre açık arttırma suretiyle satışı yapılacaktır. İLAN METNİ

Devamı...

DUYURU !!! İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 8 adet Taşınmaz 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif Usulü ile 3 yıllığına k

İHALE EKİ İÇİN TIKLAYINIZ

Devamı...

İlçe Protokolünden 8 Mart’ta Anlamlı Ziyaret

İlçe Protokolünden 8 Mart’ta Anlamlı Ziyaret

Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam, Belediye Başkanı Mimar Kazım Özgan, İlçe Emniyet Müdürü Ferdi Büyükatak, İlçe Jandarma Komutanı Nuh Anacık, Kozan Kent Konseyi Başkanı Derya Tüfekli  8 Mart Dünya Kadınlar günü dolayısıyla şehit annelerini ziyaret ettiler.

Kaymakam Gürçam, Başkan Özgan ve beraberindeki heyet şehit annelerinin ellerini öperek 8 Mart Dünya Kadınlar gününü kutlayarak çiçek takdiminde bulundular. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Şehit anneleri ise böyle özel bir günde hatırlanmaktan memnuniyet duyduklarını belirterek ilçe protokolüne anlamlı ziyaretinden dolayı teşekkür ettiler.

Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam şehit ve gazilerimizin anneleri, eşleri ve kız kardeşlerinin 8 Mart Dünya Kadınlar gününü kutlayarak sağlık, huzur ve esenlikler diledi. Kaymakam Gürçam şehit ve gazilerimizin yakınlarına çiçek takdiminde bulunarak günlerini kutladı.

Kozan Belediye Başkanı Mimar Kazım Özgan; "Aziz şehitlerimizin kıymetli hatıraları olan anneleri bizim en değerli varlıklarımızdır. Bizler bugün bu topraklarda rahatça gezebiliyorsak aziz şehitlerimiz ve kıymetli gazilerimiz sayesindedir. Şehitlerimize Allah'tan rahmet gazilerimize de acil şifalar diliyorum. Bugün 8 Mart Dünya kadınlar günü ve bizlerin en kıymetli varlıkları olan Şehit ve Gazi annelerimizi, şehit eşlerini ve yakınlarını ziyaret ederek günlerini kutluyoruz. Onlar bizim başımızın tacıdır.Bu vesile ile başta Şehit ve Gazi Annelerimiz, onların değerli eşleri ve kız kardeşleri olmak üzere tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar gününü kutluyorum" dedi. 

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 558 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 09.03.2020