İlçemiz Aslanpaşa ve Tufanpaşa Mahallesinde bulunan ve Mülkiyeti Belediyemize ait taşınmazların 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45.Maddesine göre 27.08.2019 tarihinde saat 16.00 da açık arttırma suretiyle kiralaması yapılacaktır.

İhale Eki için tıklayınız

Devamı...

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Devamı...

2019 YILI CANLI HAYVAN KG FİYATI

Belediyemiz 2019 yılı Kurban bayramı canlı hayvan kg fiyatı; büyük baş 20 TL, küçük baş (koyun,keçi) 23 TL olarak belirlenmiştir.

Devamı...

İHALE İLANI

İHALE İLANI KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI 1-İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 10 adet taşımaz 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif...

Devamı...

KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI GÖREVDE YÜKSELME SINAVI DUYURUSU

İLAN EKİ

Devamı...

Kaymakam Gürçam'dan Başkanımız Özgan'a ziyaret

Kaymakam Gürçam'dan Başkanımız Özgan'a ziyaret

Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam,beraberinde Emniyet müdürü  Mehmet İyim,Jandarma komutanı Binbaşı Ahmet Eroğlu ile birlikte Başkanımızı  makamında ziyaret etti.

31 Mart yerel  seçimler sonrası Başkanlık koltuğuna oturan Başkanımıza,Kaymakam Şafak Gürçam hayırlı olsun dileklerini ileterek  Kozan için önemli projelere imza atacağına inandığını belirtti.

Başkanımız ise ziyaretten dolayı teşekkür ederek ; "Sayın Kaymakamımız  ve diğer kurumlarımız ile uyum içerisinde çalışarak Kozan için gayret göstereceğiz.dedi.

Güzel Kozanımız  her şeyin en iyilerine layık diyen Başkanımız ;" Elimizden geldiğinden daha fazlasını yapmak için çaba sarf edeceğiz."dedi.

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 224 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 25.04.2019