Belediye Gelir Müdürlüğünden Duyurulur

2020 yılı Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi 2. Taksit ödemesi 30.11.2020 Pazartesi günü sona ermektedir. Vatandaşlarımızın mağdur olmaması için Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi 2. Taksitini 30.11.2020 Pazartesi gününe kadar yatırmaları...

Devamı...

DUYURU Bina Yöneticilerinin dikkatine; Belediyemiz sınırları içerisinde bulunan asansörlerin 2020 yılı için Yıllık Periyodik Kontrollerine 16 KASIM PAZARTESİ günü başlanacaktır.

DUYURUYUNUN TAMAMINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

Devamı...

AÇIK ARTIRMA İLE SATIŞ İLANI

İlçemiz Şevkiye Mahallesinde bulunan ve Mülkiyeti Belediyemize ait taşınmazların 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45.Maddesine göre açık arttırma suretiyle satışı yapılacaktır. İLAN METNİ

Devamı...

DUYURU !!! İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 8 adet Taşınmaz 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif Usulü ile 3 yıllığına k

İHALE EKİ İÇİN TIKLAYINIZ

Devamı...

Kaymakam ve Başkanımızdan  yaralı askerlere ziyaret

Kaymakam ve Başkanımızdan yaralı askerlere ziyaret

Suriye'nin İdlip kentinde rejim güçlerinin hava saldırısında yaralanan piyade uzman çavuşlar Ali Temel,Sefa Öztürk,Zafer Ayhan ve Hakan Akbolat tedavilerinin ardından baba evlerinde Kozan Kaymakamı  Şafak Gürçam , başkanımız ve ilçe müftüsü Celil Karaca ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Yaralı askerler olayı ve olay sonrası yaşadıklarını anlatarak bir an evvel iyileşip tekrar silah arkadaşlarının yanlarına gitmek istediklerini söylediler.

Uzman Çavuş  Zafer Ayhan  yaptığı açıklamada olay günü evimize şehit olduğum bilgisi gelmiş,Bende sosyal medyadan ölmediğimi belirttim.Bir an evvel iyileşip silah arkadaşlarımın yanına gitmek istiyorum.Ben burada yatarken  arkadaşlarım Suriyede savaşıyor.Allahın izni ile ayaga kalkar kalkmaz gideceğim "dedi.

Yaralı askerlerin tedavi süreçlerini yakından takip ettiklerini dile getiren Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam  devletin tüm imkanlarını seferber ettiğini dile getirdi.

Başkanımız ise "Yaralı askerlerimize de geçmiş olsun temennisinde bulunuyoruz. Acılarımız büyük, Allah ülkemizin ve güvenlik güçlerimizin yanında olsun." ifadesini kullandı.

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 963 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 03.03.2020