AFALT MICIR ALIMI İHALE İLANI

Asfalt Mıcır Alımı ilanı

Devamı...

Kozan Belediyesinden Çöp Konteynırlarına Bakım Ve Onarım

Kozan Belediyesinden Çöp Konteynırlarına Bakım Ve Onarım

Temmuz ayı Meclis toplantısında gündeme gelen Çöp konteynırı ve çöp araçları alım işine onay çıkmaması üzerine Kozan Belediyesi Temizlik ileri müdürlüğü ekipleri ve şantiye ekipleri eskimiş yıpranmış çöp Konteynırlarının bakım ve onarım çalışmalarına başladı.

Rutin temizlik faaliyetlerini sürdüren Kozan Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, yıpranan ve hasar gören çöp konteynırlarını onarma çalışması başlattı.

Şantiye şefliğine bağlı onarım ekibi tarafından tespit edilen yıpranmış, eskimiş, arızalı çöp konteynırları arızaları giderildikten sonra dezenfekte edilerek Kozanlıların hizmetine sunuluyor. Cadde, sokak temizliğinin yanı sıra, bakım ve onarım işlerini de yaptıklarını belirten Kozan belediye başkan yardımcısı Arif Dağlı ; "Sağlıklı, temiz ve yaşanabilir bir Kozan için ekiplerimizin rutin çalışmaları devam ederken, kötü koku ve görüntüleri önlemek, hijyenik şartları muhafaza edebilmek amacıyla konteynırlarımızı da tek tek elden geçiriyoruz. Tamir ve dezenfeksiyonlarını yaparak vatandaşlarımızın kullanımına sunuyoruz" dedi.

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 2419 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 24.07.2020