Belediye Gelir Müdürlüğünden Duyurulur

2020 yılı Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi 2. Taksit ödemesi 30.11.2020 Pazartesi günü sona ermektedir. Vatandaşlarımızın mağdur olmaması için Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi 2. Taksitini 30.11.2020 Pazartesi gününe kadar yatırmaları...

Devamı...

DUYURU Bina Yöneticilerinin dikkatine; Belediyemiz sınırları içerisinde bulunan asansörlerin 2020 yılı için Yıllık Periyodik Kontrollerine 16 KASIM PAZARTESİ günü başlanacaktır.

DUYURUYUNUN TAMAMINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

Devamı...

AÇIK ARTIRMA İLE SATIŞ İLANI

İlçemiz Şevkiye Mahallesinde bulunan ve Mülkiyeti Belediyemize ait taşınmazların 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45.Maddesine göre açık arttırma suretiyle satışı yapılacaktır. İLAN METNİ

Devamı...

DUYURU !!! İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 8 adet Taşınmaz 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif Usulü ile 3 yıllığına k

İHALE EKİ İÇİN TIKLAYINIZ

Devamı...

Kozan’da Sokak hayvanlarına kısırlaştırma çalışması

Kozan’da Sokak hayvanlarına kısırlaştırma çalışması

Adana Büyükşehir Belediyesi ve Kozan Belediyesi veterinerleri tarafından, Kozan'da kısırlaştırma çalışması gerçekleştirdi.

Kozan Belediyesi Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezinde bulunan 27 köpek, Adana Büyükşehir Belediyesi ve Kozan Belediyesi veterinerleri tarafından kısırlaştırılarak kayıt altına alındı.

Kısırlaştırma işlemleriyle ilgili bilgi veren Kozan Belediye başkan yardımcısı Arif Dağlı, " Sokakta dolaşan hayvanlarımızı Adana Büyükşehir Belediyesi veterinerleri ile birlikte kısırlaştırma çalışmalarına başladık. Sosyalleşmiş olan hayvanlarımızı bir haftalık tedavi ve bakımdan sonra, aldığımız yerlere bırakacağız. Sosyalleşmemiş olanları da tecrit altına alarak, sosyal ortama alıştıracağız. Sosyalleşmeyenleri barınağımızda kontrol altında tutacağız. " dedi.

Kısırlaştırılan köpeklerin bakım ve tedavilerini rehabilitasyon merkezimizde görevli veteriner ve ekibi tarafından takip ediliyor.

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 2007 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 17.08.2020