İlçemiz Aslanpaşa ve Tufanpaşa Mahallesinde bulunan ve Mülkiyeti Belediyemize ait taşınmazların 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45.Maddesine göre 27.08.2019 tarihinde saat 16.00 da açık arttırma suretiyle kiralaması yapılacaktır.

İhale Eki için tıklayınız

Devamı...

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Devamı...

2019 YILI CANLI HAYVAN KG FİYATI

Belediyemiz 2019 yılı Kurban bayramı canlı hayvan kg fiyatı; büyük baş 20 TL, küçük baş (koyun,keçi) 23 TL olarak belirlenmiştir.

Devamı...

İHALE İLANI

İHALE İLANI KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI 1-İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 10 adet taşımaz 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif...

Devamı...

KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI GÖREVDE YÜKSELME SINAVI DUYURUSU

İLAN EKİ

Devamı...

Kozan Ticaret Borsası'ndan Başkanımıza Ziyaret

Kozan Ticaret Borsası'ndan Başkanımıza Ziyaret

Kozan Ticaret Borsası Başkanı İdris Çevikalp ve Yönetim Kurulu Üyeleri Belediye Başkanımız Mimar Kazım Özgan'ı makamında ziyaret ettiler.

Kozan Ticaret Borsası Başkanı İdirs Çevikalp, yönetim kurulu üyeleri iş adamları Bilal Kurt, İsmail Şener, Ali Tüfekli ve Kozan Ticaret Borsası Genel Sekreteri Abdullah Kılınç'ın da eşlik ettiği ziyarette Kozan Ticaret Borsası'nın faaliyetleri hakkında Borsa Başkanı İdris Çevikalp Başkanımız ile istişarede bulundular.

Kozan Ticaret Borsası Başkanı İdris Çevikalp  Çiftçilerin hasat zamanı olduğundan dolayı Sırkıntı caddesinin deliçay ve devamındaki yolun çok bozuk olduğunu o  yolun bir an evvel yapılmasını istedi.

Nazik ziyaretlerinden dolayı Kozan Ticaret Borsası Başkanı İdris Çevikalp ve yönetimine teşekkür eden Başkanımız  Ticaret Borsası ile Sırkıntı Caddesinin Deliçay mevki ve devamının yapılması için Büyükşehir Belediyesi ile görüşüldüğünü kısa sürede o yolun  yapılacağını belirtti.

Kozan Ticaret Borsası Başkanı İdris Çevikalp ve yönetimi ise Başkan Özgan'a ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ettiler. 

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 115 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 31.07.2019