Kozan Ticaret Borsası'ndan Başkanımıza Ziyaret

Kozan Ticaret Borsası'ndan Başkanımıza Ziyaret

Kozan Ticaret Borsası Başkanı İdris Çevikalp ve Yönetim Kurulu Üyeleri Belediye Başkanımız Mimar Kazım Özgan'ı makamında ziyaret ettiler.

Kozan Ticaret Borsası Başkanı İdirs Çevikalp, yönetim kurulu üyeleri iş adamları Bilal Kurt, İsmail Şener, Ali Tüfekli ve Kozan Ticaret Borsası Genel Sekreteri Abdullah Kılınç'ın da eşlik ettiği ziyarette Kozan Ticaret Borsası'nın faaliyetleri hakkında Borsa Başkanı İdris Çevikalp Başkanımız ile istişarede bulundular.

Kozan Ticaret Borsası Başkanı İdris Çevikalp  Çiftçilerin hasat zamanı olduğundan dolayı Sırkıntı caddesinin deliçay ve devamındaki yolun çok bozuk olduğunu o  yolun bir an evvel yapılmasını istedi.

Nazik ziyaretlerinden dolayı Kozan Ticaret Borsası Başkanı İdris Çevikalp ve yönetimine teşekkür eden Başkanımız  Ticaret Borsası ile Sırkıntı Caddesinin Deliçay mevki ve devamının yapılması için Büyükşehir Belediyesi ile görüşüldüğünü kısa sürede o yolun  yapılacağını belirtti.

Kozan Ticaret Borsası Başkanı İdris Çevikalp ve yönetimi ise Başkan Özgan'a ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ettiler. 

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 391 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 31.07.2019