Projelerini Başkan Özgan’a Anlattılar

Projelerini Başkan Özgan’a Anlattılar

Gaziantep'te  düzenlenecek olan Ulusal düzeydeki bilimsel yarışmaya ilçemizden katılacak olan Kozan Şehit Ziya Özkozanoğlu Ortaokulu öğretmen ve öğrencilerinden oluşan bir grup Kozan Belediye Başkanı Mimar Kazım Özgan'ı makamında ziyaret ettiler.

Bilişim Teknolojileri Öğretmeni ve Okul Müdür Yardımcısı İsmail Altıntaş ve yarışmaya katılacak olan 6 ve 7. Sınıf öğrencilerinden oluşan bir grup Gaziantep'te  düzenlenecek olan ulusal düzeydeki yarışmaya katılacakları ve yarışmada sergileyecekleri projelerini Başkan Özgan'a tanıttılar. Projeleri hakkında Başkan Mimar Kazım Özgan ile fikir alışverişinde bulunan heyet projeleri için Özgan'dan da destek istediler.

Yarışmaya katılacak olan Şehit Ziya Özkozanoğlu Ortaokulu öğretmen ve öğrencilerini tebrik eden Kozan Belediye Başkanı Mimar Kazım Özgan da öğrencilerin hazırlamış olduğu bilimsel projeleri oldukça beğendiğini belirterek yarışmada  başarılar diledi. Kozan Belediyesi olarak her zaman eğitim öğretimin yanında olduğunu ifade eden Başkan Özgan okul öğrencileri ve projeleri için ellerinden gelen desteği vereceğini ifade etti.

Kozan Şehit Ziya Özkozanoğlu Okul Müdür Yardımcısı ve Bilişim Teknolojileri öğretmeni İsmail Altıntaş ve yarışmaya katılacak olan öğrenciler ilgi ve alakasından dolayı Başkan Mimar Kazım Özgan'a teşekkür ederek bir de hatıra fotoğrafı çekildiler.

Başkan Özgan ise öğrencilere yarışmada başarılar dileyerek ilçemizi en iyi şekilde temsil edeceklerine inandıklarını ifade etti.

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 1251 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 26.02.2020