2018 YILI ASANSÖR PERİYODİK KONTROLLERİ

Asansörlü Binaların Bina Yöneticilerinin Dikkatine; İlçemizde Bulunan Asansörlerin 2018 Yılı Periyodik Kontrollerine 17 Eylül Pazartesi Günü Başlanacak Olup Konu Hakkında Gereken Hassasiyetin Gösterilmesi Can Ve Mal Güvenliği...

Devamı...

Tarihi Arıkan Konağı Reklam Seti Oldu

Tarihi Arıkan Konağı Reklam Seti Oldu

Belediyemize bağlı Arıkan Konağında reklam çekimi yapılıyor. 

Ünlü bir traktör firmasının sponsorluğunda çekilen reklam filmi, yapım çalışmalarının tamamlanmasının ardından kamu spotu olarak yayınlanacak. Bu gün sabah erken saatlerde Arıkan Konağında başlayan Kozan çekimlerinin bir gün sürmesi planlanıyor. 

Belediye Başkanımız Musa Öztürk film, dizi ve reklam ekiplerine Kozan'da ev sahipliği yapmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi. Çekimler hakkında kısa bir açıklama yapan Başkanımız konuşmasında şu ifadelere yer verdi; "Özellikle son iki yılda, belediyemizin ev sahipliğinde ilçemizde çekilen yapımların sayısı artış gösterdi. Ankara Yazı Veda Mektubu ve Bordo Bereliler: Suriye filmlerinin çekimlerinin neredeyse tamamı Kozanımızda yapıldı. Bu gün de yine ülkemiz genelinde büyük bir müşteri ağı bulunan traktör firmasının sponsorluğunda bir kamu spotu çekiliyor. İlçemizin tarihi, doğal ve kültürel güzellikleri film ve reklam sektörünün ilgisini çekiyor. Bizler de yapım şirketlerine ev sahipliği yaparak ilçemiz turizmine ve ekonomisine katkı koymaktan menuniyet duyuyoruz." 

Yaklaşık 35 kişilik ekibin görev aldığı reklam filminin Kozan dışındaki reklam çekimleri cumartesi günü tamamlanacak.


Galeri
Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 1287 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 16.11.2017