KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN FISTIK ÇAMI KOZALAĞI TOPLAMA VE SATIŞ İLANI

FISTIK ÇAMI KOZALAĞI TOPLAMA VE SATIŞ İLANI

Devamı...

İlçemiz 1/1000 ölçekli uygulama imar planı plan notlarının yeniden düzenlenmesi ilanı

Adana Büyükşehir ve Kozan Belediyesini İlgili Meclis Kararları İlçemiz 1/1000 ölçekli uygulama imar planı plan notlarının yeniden düzenlenmesi ilanı İlgili Plan Paftası

Devamı...

Aslanpaşa mahallesi 321 Ada 1 nolu parsel imar uygulaması ilanı

Aslanpaşa mahallesi 321 Ada 1 nolu parsel imar uygulaması ilanı

Devamı...

Belediyemiz Kadroya Geçiş Sınavını Hak Edenlerin Listesi

Temizlik İşleri Personel Alım Listesi Özel Güvenlik Personel Alım Listesi Destek Personel Alım Listesi-1 Destek Personel Alım Listesi-2 Sınava Girmeye Hak Kazanamayanlar

Devamı...

DUYURU

İlçemiz sınırları dahilinde bulunan binaların asansör periyodik kontrol sözleşmesi yenilenecektir. Bu kapsamda periyodik kontrol tekliflerini 31 Ocak 2018 tarihine kadar belediyemiz İmar ve Şehircilik Müdürlüğüne bildirmeleri rica olunur.

Devamı...

Tarihi Arıkan Konağı Reklam Seti Oldu

Tarihi Arıkan Konağı Reklam Seti Oldu

Belediyemize bağlı Arıkan Konağında reklam çekimi yapılıyor. 

Ünlü bir traktör firmasının sponsorluğunda çekilen reklam filmi, yapım çalışmalarının tamamlanmasının ardından kamu spotu olarak yayınlanacak. Bu gün sabah erken saatlerde Arıkan Konağında başlayan Kozan çekimlerinin bir gün sürmesi planlanıyor. 

Belediye Başkanımız Musa Öztürk film, dizi ve reklam ekiplerine Kozan'da ev sahipliği yapmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi. Çekimler hakkında kısa bir açıklama yapan Başkanımız konuşmasında şu ifadelere yer verdi; "Özellikle son iki yılda, belediyemizin ev sahipliğinde ilçemizde çekilen yapımların sayısı artış gösterdi. Ankara Yazı Veda Mektubu ve Bordo Bereliler: Suriye filmlerinin çekimlerinin neredeyse tamamı Kozanımızda yapıldı. Bu gün de yine ülkemiz genelinde büyük bir müşteri ağı bulunan traktör firmasının sponsorluğunda bir kamu spotu çekiliyor. İlçemizin tarihi, doğal ve kültürel güzellikleri film ve reklam sektörünün ilgisini çekiyor. Bizler de yapım şirketlerine ev sahipliği yaparak ilçemiz turizmine ve ekonomisine katkı koymaktan menuniyet duyuyoruz." 

Yaklaşık 35 kişilik ekibin görev aldığı reklam filminin Kozan dışındaki reklam çekimleri cumartesi günü tamamlanacak.


Galeri
Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 950 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 16.11.2017