Tufanpaşa Mh. 94 Ada, 5 ve 57 Parsel Uygulama İmar Planı İlanı

İLAN

Devamı...

İlçemiz Aslanpaşa ve Tufanpaşa Mahallesinde bulunan ve Mülkiyeti Belediyemize ait taşınmazların 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45.Maddesine göre 27.08.2019 tarihinde saat 16.00 da açık arttırma suretiyle kiralaması yapılacaktır.

İhale Eki için tıklayınız

Devamı...

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Geri Dönüşüm Atık Toplama İhale İlanı

Devamı...

2019 YILI CANLI HAYVAN KG FİYATI

Belediyemiz 2019 yılı Kurban bayramı canlı hayvan kg fiyatı; büyük baş 20 TL, küçük baş (koyun,keçi) 23 TL olarak belirlenmiştir.

Devamı...

İHALE İLANI

İHALE İLANI KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI 1-İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 10 adet taşımaz 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif...

Devamı...

KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI GÖREVDE YÜKSELME SINAVI DUYURUSU

İLAN EKİ

Devamı...

Tarihi Cami’de Çiçek Dikimi Yapıldı

Tarihi Cami’de Çiçek Dikimi Yapıldı

Belediyemiz  Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından ilçe genelindeki parklarda devam eden çiçek dikimi Tarihi Hoşkadem Camisi Bahçesine yapılan dikim ile devam ediyor.

Hoşkadem Camii'nde yapılan çiçeklendirme çalışmalarında reyhan, hanım küpesi ve horozibiği gibi çiçeklerin dikimini yapan Park ve Bahçeler Müdürlüğü Ekipleri tarih kokan Hoşkadem Camii avlusuna buram buram kokan reyhan ağırlıklı dikimi yaptıklarını belirttiler. 

KOZANLI HER ŞEYİN EN İYİSİNE LAYIKTIR

Başkanımız Kazım Özgan, "Ekiplerimiz zaman merhumu tanımaksızın Kozan'ımızı güzelleştirmek için çalışmaktalar. Parklarımızın yanı sıra manevi değerlerimiz camii ve türbelerde de genel bakım çalışmalarımız devam etmektedir. Kozanlı her şeyin en iyisine layıktır" diye konuştu.

CAMİLERE YAPILAN EMEKLER BOŞA GİTMEZ

Çiçek dikimi yapan ekiplerince yakinen ilgilenen Hoşkadem Camii İmam Hatibi, Abdurrahman Yılmaz, "Camilere yapılan emekler boşa gitmez. Emeği geçenlere teşekkür ederiz" dedi.

Belediyemiz ekipleri tarafından camii bahçesine ihtiyaca göre yapılan çiçek dikimleri de cami cemaatleri ve vatandaşlar tarafından büyük beğeni kazanıyor.

Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 189 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 02.07.2019