İHALE İLANI

İHALE İLANI KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI 1-İlçemiz sınırları içerisinde bulunan aşağıdaki listede niteliği, yeri,miktarı,Muhammen Bedeli ve geçici teminatı belirtilen 10 adet taşımaz 2886 sayılı DİK'in 45’inci maddesine göre Açık Teklif...

Devamı...

KOZAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI GÖREVDE YÜKSELME SINAVI DUYURUSU

İLAN EKİ

Devamı...

Türkeli, Ağlıboğaz ve Bağlar Mahallerimizin Tüm Yollarını Yapacağız

Türkeli, Ağlıboğaz ve Bağlar Mahallerimizin Tüm Yollarını Yapacağız

Belediyemiz Yol Şantiye Şefliğimize bağlı ekipler, Türkeli, Ağlıboğaz ve Bağlar Mahallelerimizde ara sokaklarda sıcak asfaltlama çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. 

Belediyemiz Yol Şantiye Şefliğimize bağlı ekipler havaların normal seyrinde devam etmesinden yararlanarak hiç boş durmadan Ağlıboğaz, Türkeli ve Bağlar Mahallelerimizdeki ara sokaklarda sıcak asfalt çalışmalarını yoğunlaştırdılar. 

Asfalt çalışmalarının yerinde inceleyen ve mahalle sakinleri ile bir araya gelen  Belediye Başkanımız Musa Öztürk'e mahalle muhtarlarımız Cengiz Büyüköztürk, Hüseyin Bozkurt, Kadir Bursal ile Kozan Ülkü Ocakları Başkanımız Harun Yılmaz'da  eşlik etti. 

Başkanımız Musa Öztürk, Türkeli, Ağlıboğaz ve Bağlar mahallelerimizde asfaltsız yol bırakmayacağız dedi.  Başkanımız, "bu üç mahallemizin yol sorunlarını ekiplerimiz ile sırasıyla çözüyoruz. Şu ana kadar Ağlıboğaz mahallemizde 22 sokak Türkeli Mahallemizde 14 sokak tamamlandı. Buradaki çalışmalar asfaltsız ve bozuk yol kalmayana kadar aralıksız devam edecek. Büyükşehir yasasından dolayı sıkıntılar yaşadık vatandaşlarımız bizi eleştirmekte gayet haklı. İnşallah o yasada değişirde hizmetlerimiz kat kat artar. Çünkü biz hizmete talip olduk. Tüm ekibimizle gece gündüz demeden imkanlarımız doğrultusunda var gücümüzle vatandaşlarımızın memnuniyeti için çalışıyoruz. Bu üç mahallemizin ortak kullandığı eski adı ile Palmiye caddesi yeni adıyla Şehit Ziya Özkozanoğlu caddesini sil baştan yapacağız. Bu mahallerimize yeni park projelerimiz de var. İnşallah onları da kısa süre de hayata geçireceğiz. Vatandaşlarımız bize güvensin, desteklerini esirgemesin yeter dedi. 

Geçtiğimiz günlerde gündeme gelen kredi konusuna da değinen Başkanımız, "Bir takım kişiler hizmetimizi engellemeye çalıştılar. Hizmetin önünde kimse duramaz. Biz o kredi ile makam aracı felan almayacağız. Greyder, Kamyon, Dozer alacağız. Kırsal mahallerimiz ile yani köylerimiz ile 105 tane mahallemiz var. Tüm mahallerimize hizmet götürmek için yollarını asfalt yapmak için bu krediyi çekiyoruz. Kozan için Kozan'lı için kullanacağız bundan kimsenin şüphesi olmasın dedi". 

Asfalt çalışmalarını yakından takip eden mahalle muhtarlarımız Cengiz Büyüköztürk, Hüseyin Bozkurt ile Kadir Bursal mahallerinde ki çalışmalardan ötürü Belediye Başkanımız Musa Öztürk'e ve ekiplerimize teşekkür etti.

 

 

Galeri
Bu haberi Faceboook'ta paylaş
Bu haber 1186 kere okunmuştur.
Haber Tarihi: 23.07.2018